Búrlivé víno: 669. a 670. epizóda

Búrlivé víno: 669. a 670. epizóda

Oliver vezme Evu na svoje obľúbené miesto do hôr. Poriadne ju to zaskočí, lebo na chate nie je signál a nemôže zavolať rodine.

669. epizóda
Peter sa nahnevá na Vieru, že vymenila zámky bez jeho vedomia. Poriadne zaskočený je aj Jakub, ktorý sa nevie dostať domov!

Igor zabudne kúpiť Dorke darček k výročiu svadby. Viola mu odmieta pomôcť, tak sa s problémom zdôverí Soničke. Čo spolu vymyslia?

Tamara sa hnevá na Karola, že ju nechce vziať na večernú akciu. Karol ale chce namiesto nej pozvať Dianu. Tá má však pre neho nečakanú novinku...

Eva so Sabinkou majú autonehodu! Obe prevezú do nemocnice a Adela sa snaží Evu upokojiť. Tú však zaujíma len jedno - ako je na tom Sabinka.


670. epizóda
Oliver vezme Evu na svoje obľúbené miesto do hôr. POriadne ju to zaskočí, lebo na chate nie je signál a nemôže zavolať rodine.

Martin pozve Ritu na romantickú večeru. Tá je nadšená a užíva si jeho pozornosť. Večeru však nečakane skomplikuje nepríjemná záležitosť.

Dorka sa nevie vyrovnať s tým, že jej Igor daroval tabletky na chudnutie. Rozhodne sa radikálne zmeniť životný štýl - a zapojí do toho aj manžela!

Slávo sa dozvie o Evinom výlete s Oliverom. Vyčíta Ivanovi, že ju tam pustil. Evino správanie odsúdi aj Adela.

Sledujte vo štvrtok, 31. augusta, o 5.55 a v piatok, 1. septembra, o 5.55, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Dívka na koštěti - v nedeľu, 3. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie