Búrlivé víno: 687. a 688. epizóda

Búrlivé víno: 687. a 688. epizóda

Jakub sa snaží vymyslieť plán, ako Petra odpútať od práce. Pod zámienkou ho odláka do reštaurácie, kde pre neho prichystá nečakané rande.

687. epizóda
Stelka nechce nového súrodenca a na protest sa odmieta starať o Janka. Lýdia z jej správania obviní Dianu a na stretnutí vinárov vyvolá hádku. Zastane sa Karol svojej manželky, alebo dá za pravdu Lýdii?

Rita príde za Adelou urovnať ich spor, no ona ju vyhodí z domu. Adela navyše nevie vystáť, že Ivan povedal o jej zdravotných problémoch Slávovi.

Jakub sa snaží vymyslieť, ako Petra odpútať od práce. Pod zámienkou ho odláka do reštaurácie, kde preňho prichystá nečakané rande.

Diana sa nahnevá na Karola a odmietne s ním ísť na stretnutie vinárov. Karol si preto zavolá náhradu. Diana zúri!


688. epizóda
Sonička navštívi Roba v práci. Ten sa však naplno venuje novej brigádničke Zore. Robo sa navyše prizná Igorovi, že sa mu Zora páči.

Diana sa snaží dovolať Karolovi, no márne. Ten sedí s Oliverom v reštaurácii. Ona mu však potrebuje povedať niečo dôležité!

Lýdia a Slávo chcú ísť do kina. Poprosia preto Stelku, aby postrážila Janka. Tá ale odmietne, o Janka sa viac starať nechce.

Eva pozve Olivera na školskú akciu, aby sa s Laurou lepšie spoznali. Oliverovi sa jej nápad vôbec nepozdáva, no nakoniec súhlasí. Dodrží sľub a príde za nimi?

Sledujte v utorok, 26. septembra, o 5.35 a v stredu, 27. septembra, o 5.40, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani dojemný dokument Karel špeciál - v nedeľu, 1. októbra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie