Najdojemnejšia rola Dana Heribana: Emotívne scény so seriálovým synom

Najdojemnejšia rola Dana Heribana: Emotívne scény so seriálovým synom

Veľmi miloval, keď mohol striedať komické a vážne postavy.

Galéria

​Náhly odchod talentovaného a obľúbeného Dana Heribana zasiahol Slovensko ako blesk z jasného neba. Vo veku iba 43 rokov nás opustil jeden z najobľúbenejších hercov, ktorý v umeleckej sfére a filmovej i seriálovej tvorbe zanechal poriadne hlbokú stopu. Jeho svet bol veľmi pestrý, miloval striedať komické a vážne úlohy. No aj tak bolo pre divákov menším šokom, že počas nakrúcania Hornej Dolnej sa zrazu objavil v úplne inej role.

​V seriáli Červené pásky si zahral Romana, ktorý pracuje v nemocnici na detskom oddelení ako učiteľ. Leží tam totiž aj jeho syn Hugo, ktorý je už dva roky v kóme. A za jeho stav sa obviňuje práve jeho otec. Presťahoval sa za ním do Bratislavy, aby s ním mohol tráviť čo najviac času. Aj na úkor možnosti, že sa mu rozbije manželstvo a rodina. V seriáli mali spolu množstvo emotívnych scén. Napríklad túto.

​Pozrite si aj rozhovor, ktorý na Dano poskytol počas nakrúcania projektu. Krásne v ňom opísal práve kontrast medzi vážnymi a komickými úlohami a aj to, prečo prijal ponuku účinkovať v tomto seriáli.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie