• Relácie
  • Chart Show
  • Zaľúbené momenty známych tvárí: Spájajú ich so známymi pesničkami

Zaľúbené momenty známych tvárí: Spájajú ich so známymi pesničkami

Zaľúbené momenty známych tvárí: Spájajú ich so známymi pesničkami

Výber romantických hitov vás prekvapí.

Chart Show sa tentoraz bude niesť v znamení zamilovaných piesní. Hudobný expert Juraj Čurný dal dokopy rebríček hitov pre romantický večer. Hosťami v obľúbenej relácii budú Helena Krajčiová, Lucia Hurajová, Dušan Cinkota a Marián Miezga.

Diváci sa môžu tešiť na skvelé hudobné vystúpenia Vaša Patejdla, Viktora Vinczeho či novej SuperStar, Adama Pavlovčina alias ADONXSA.

Známych tvárí sme sa pýtali, ktorá pesnička sa im spája s láskou

„S láskou sa mi spája veľmi veľa pesničiek, ale asi najintenzívnejšia je spomienka na pesničku Thinking Out Loud od Eda Sheerana. Jednak je to krásna skladba, a zároveň sa mi spája s prvým tancom, ktorý sme tancovali s Viktorom, keď sme sa dávali dokopy,“ priznala Adela Vinczeová.

„Najviac sa mi s láskou spája pieseň od Eda Sheerana – Thinking Out Loud, lebo je to naša svadobná pieseň s Adelkou, pri ktorej sme si dali aj prvú pusu, ešte keď sme neboli manželmi. Takže žiadna iná skladba túto pesničku neprekoná,“ povedal Viktor Vincze.
 
„S láskou sa mi spájajú všetky piesne, ktoré píšem sám, pretože keď ich píšem, snažím sa vypísať si svoje zlomené srdiečko. Do tejto kategórie patria aj piesne od speváka Sama Smitha, najviac asi I'm Not The Only One,“ povedal Adam Pavlovčin.
 
Marián Miezga: „Jednoznačne Prince – Purple rain.“
 
Dušan Cinkota: „S láskou sa mi spája pesnička Love Me Tender.“
 
Lucia Hurajová: „Jednou z mojich najobľúbenejších milostných piesní je pieseň od Queen – Love of My Life. Pri počúvaní tejto piesne cítim silu, ktorú do nej Fredy ako spevák dal. Krátko na to zomrel a už tá pieseň bola smutnejšia a osudovejšia.“

Nenechajte si ujsť Hity pre romantický večer - na Štedrý večer o 19.00, na Doma!


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie