Dila: 119. a 120. epizóda

Dila: 119. a 120. epizóda

Melis má pocit, že ju všetci opustili, preto sa rozhodne ukončiť svoj život skokom zo strechy nemocnice!

Keď Azer (Necip Memili) zastrelí Fuata, na Dilu (Hatice Şendil) zrazu všetko doľahne. Najprv sa nekontrolovateľne rozvzlyká a potom sa svojmu nečakanému záchrancovi bezmocne zvezie do náručia. A keď sa ako-tak spamätá... Vystrelí naňho a zraní ho – aby ho zachránila! A preto si potom spolu tiež nacvičia falošnú výpoveď o tom, čo sa vlastne „stalo“... Nik zo Selamoğluovcov zatiaľ ani len netuší, že ich rodinu len o vlások minula ďalšia nepredstaviteľná tragédia – zlomenú Fatmu (Ayfer Dönmez), ktorá sa chcela hodiť pod vlak, totiž v poslednej chvíli strhol z koľajníc všímavý výpravca! Okrem nich dvoch o tom vie len jediný človek, šarmantný Doğan, ktorého to primäje k nečakanému kroku... Zúfalá Melis (Billur Duru) sa po smrti Arzu (Didem Balçın) nemá o koho oprieť, je s ňou totiž len Melike (Hülya Darcan), ktorá nikdy nepatrila k práve najcitlivejším ženám... Melis má pocit, že ju všetci opustili, že už nemá nielen mamu, ale ani otca, keďže Rıza (Erkan Petekkaya) pred ňou a jej zomierajúcou mamou uprednostnil Dilu, preto sa rozhodne urobiť niečo nepredstaviteľné - chce ukončiť svoj život skokom zo strechy nemocnice!

Dila je taká rozrušená, že sa počas výpovede pred Canan (Bengü Öztürk) a Suatom (Görkem Mertsöz) pomýli v jednom podstatnom detaile, takže sa jej výpoveď a Azerova... Rozchádzajú! No situácia je ešte horšia, prežitá hrôza a výčitky svedomia sa totiž výrazne podpísali na Dilinom duševnom zdraví, každým dňom je z nej väčšia a väčšia troska – trápi sa kvôli Melis i Arzu a desia ju strašidelné halucinácie s Fuatom, ktorý akoby ju prenasledoval aj zo záhrobia! Rıza a Melike temer spadnú z nôh, keď im Fatma oznámi, že sa chce vydať za Doğana a chce ich požehnanie.

Suat si je istý, že Dila a Azer klamú, len zatiaľ nevie prečo... Keď Hakan (Emre Aksoy) povie svojej mame, kým jeho nastávajúca Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) je, spôsobí jej tým poriadny šok! Z blížiacich sa pytačiek je však nešťastný ešte aj niekto iný – po uši zaľúbený Efe (Ercan Özdal)...

Sledujte v pondelok, 28. januára, o 23.40 a v utorok, 29. januára, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie