Dila: 121. a 122. epizóda

Dila: 121. a 122. epizóda

Rıza si prečíta Fatmin list a... Temer zošalie! No než sa stihne s Azerom a mamou Melike po zásluhe porátať...

Azer (Necip Memili) odmieta uveriť tomu, že si z neho Fatma (Ayfer Dönmez) len nemiestne nestrieľa a že sa skutočne plánuje už čoskoro vydať – a navyše za Doğana, ktorého vždy považoval za totálnu nulu! Canipova (Ali Düşenkalkar) radosť z toho, že Hayriye (Özlem Tokaslan) konečne nosí pod srdcom vytúžené dieťatko, je razom preč, keď mu jeho žena oznámi, že sa s ním chce rozviesť! Sultan (Yonca Cevher) robí všetko pre to, aby Yasemin (Makbule Sitare Akbaş) poriadne osladila blížiace sa pytačky... Keď si Fatma spomenie na list, ktorý pred svojou neúspešnou samovraždou napísala Rızovi (Erkan Petekkaya), obleje ju studený pot. No vo svojej izbe ho hľadá márne, slúžka Hatice totiž obálku medzičasom našla a odniesla do pracovne jej brata! Takže je len otázkou času, kedy si ho Rıza prečíta – a potom Azera už nikto a nič nezachráni... Aj keď tým ohrozí svoju kariéru, Canan (Bengü Öztürk) povie Dile (Hatice Şendil), že jej a Azerova výpoveď sa nezhodujú a že ich tak môžu odsúdiť za úkladnú vraždu. A keďže Dila priateľke nechce a nemôže klamať do očí, povie jej pravdu. Celú pravdu!

Kým úplne vyšinutý Azer tyranizuje neboráka Doğana v jeho kancelárii, Rıza si prečíta Fatmin list a... Temer zošalie! No než sa stihne s Azerom a mamou Melike (Hülya Darcan) po zásluhe porátať, vystresovaná Fatma dostane silné bolesti a začne krvácať! Prvé stretnutie Yasemin s potenciálnou svokrou dopadne pre naivnú mladú slúžtičku naozaj katastrofálne. Ešte nikdy predtým ju nikto tak nepredstaviteľne neponížil! Nepochybne by sa jej dýchalo o čosi ľahšie, keby vedela, ako krátko nato Hakanovu (Emre Aksoy) arogantnú mamu zdusí Azer... Rıza zavedie mamu na miesto, kde sa Fatma chcela zabiť a prečíta jej tam jej list na rozlúčku!

Dila sa stretne so Suatom (Görkem Mertsöz) a porozpráva mu o všetkých špinavostiach, ktorých sa jeho brat voči nej dopustil – v nádeji, že ho obmäkčí a on sa už viac nebude pliesť do vyšetrovania Fuatovej násilnej smrti...

Sledujte v utorok, 29. januára, o 23.30 a v stredu, 30. januára, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie