Dila: 123 a 124. epizóda - FINÁLE

Dila: 123 a 124. epizóda - FINÁLE

Či konečne vyjde pravda najavo a statok Selamoğluovcov sa dočká plánovanej svadby... Je zatiaľ vo hviezdach.

Nanešťastie zatiaľ nik ani len netuší, že na prvý i druhý pohľad prototyp ideálneho muža Doğan je v skutočnosti pomstychtivý chrapúň, ktorý spolupracuje so slizkým Suatom (Görkem Mertsöz)! Rızov (Erkan Petekkaya) plán odovzdať Azera (Necip Memili) spravodlivosti dostane vážne trhliny, keď sa dozvie pravdu – že ho nepostrelil Fuat, ale Dila (Hatice Şendil)! Canan (Bengü Öztürk) nepredstaviteľne riskuje, keď požiada kamaráta Ferhata, aby sfalšoval balistickú správu v Dilin a Azerov prospech. Apropo, Azer... Len malý zázrak mu zabráni zaživa pochovať neboráka Canipa (Ali Düşenkalkar), ktorý vyzradil jedno z jeho temných tajomstiev diablici Sultan (Yonca Cevher) – a tým zázrakom je dieťatko, ktoré nosí Hayriye (Özlem Tokaslan) pod srdcom! V dôsledku všetkého, čo sa v poslednom čase zomlelo, to medzi Rızom a Dilou začne povážlivo pokrivkávať... Všetci na statku Barazoğluovcov sú úplne vedľa, keď pani Melike (Hülya Darcan) prekročí svoj tieň, zájde za Dilou a požiada ju o odpustenie. No nielen to, dá je tiež požehnanie na svadbu s Rızom!

Azer vďaka najatému súkromnému detektívovi odhalí, aký je Doğan v skutočnosti špinavec – zatiaľ si to však nechá pre seba. Namiesto toho varuje Sultan, aby sa zbalila a čo najrýchlejšie ušla, lebo inak zhnije vo väzení. Ona ho však, na svoju vlastnú smolu, neberie vážne... Fatma (Ayfer Dönmez) a Melike sa konečne udobria. Azer sa prekvapivo rozhodne vyčistiť pomyselný stôl na všetkých frontoch – pomôže Canan zatknúť Sultan za vraždu pani Eren (Yeşim Gül Akşar), prizná sa Dile, že to on sa ju pokúsil zabiť a požiada ju, Canan a Rızu, aby mu pomohli ochrániť milovanú Fatmu pred Doğanom a Suatom...

No či konečne vyjde najavo celá pravda, či sklapne pasca nastražená na nepoučiteľných hriešnikov a či sa statok Selamoğluovcov napokon dočká plánovanej dvojitej svadby, alebo len jednej či nebodaj žiadnej... Je zatiaľ vo hviezdach.

Sledujte v stredu, 30. januára, o 23.30 a vo štvrtok, 31. januára, o 22.15!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie