Módna polícia vo westernovom mestečku!

Módna polícia vo westernovom mestečku!

Dobové modely sme podrobili nemilosrdnej kritike!

V Divokom Zapadákove ja jeho obyvateľom sveta žiť. Každý Zapadákovčan je totiž štýlovo oblečený za každých okolností. Posvietili sme si preto na outfity vašich obľúbených postavičiek.

Mamita

Kypré tvary, odhodlaný výraz a bezchybný styling! Presne tak má pravá westernová dáma vyzerať. Svojim zjavom dáva najavo, že sa nezľakne žiadneho gangstra!

FOTO:  TV Markíza

Jednooký Jack

Čierny kožený outfit by nemal chýbať v šatníku žiadneho správneho gangstra. Akurát tú krytku cez oko by si mohol do budúcna vymeniť za vkusnejší módny kúsok, prípadne ju oživiť nejakou zaujímavou aplikáciou.

FOTO:  TV Markíza

Sladká Jane

Táto žena zaiste svojím krehkým zjavom a k tomu ladiacim šatám zlomí srdce nejednému drsnému mužovi. Kvetinová róba a pastelové farby vyvolávajú dojem, že dámu je potrebné ochraňovať, na čo sa iste nejeden pištoľník rád podujme (ak nie sú už všetci mŕtvi alebo zavretí – pozn. red).

FOTO:  TV Markíza

Mrcha Hilda

Kráľovská modrá je výborný voľba. Hilda to neprehnala s mejkapom, čo nechalo vyniknúť jej prirodzenú krásu. Oceňujeme kontrastný doplnok v podobe tekvicovej kabelky, akurát by mohla slečna Hilda trochu pribrať, nech ju neodfúkne westernový vietor.

FOTO:  TVMarkíza

Fešák Luke

Ak si niekto myslí, že červená do mužského šatníka nepatrí, je na omyle. Luke stavil na výraznú farbu a urobil dobre. Hnedá kožená bunda ide tón v tóne s ďalším zvyškom outfitu. Akurát to ošúchané konské sedlo by sa už patrilo vymeniť.

FOTO:  TV Markíza

Reverend Kandel

Čiernou klasikou nikdy nič nepokazíte, no v tomto prípade ani nenadchnete. Reverendovi  by som odporúčala rozhodne iný typ náhrdelníka a šaty pokojne oživiť nejakým výrazným opaskom.

FOTO:  TV Markíza

Šaman

Tento gentleman zjavne sleduje módne trendy. Indiánsky štýl je stále in. V prípade, že by ho westernové mestečko omrzelo, pokojne si môže takto vyraziť na nejaký hudobný festival.

FOTO:  TV Markíza

Divoký Zapadákov štartuje už dnes o 20.30 na Markíze!


Exkluzívne: Zoznam účinkujúcich v Tvoja tvár znie povedome odhalený! V predpremiére upútavky uvidíte všetky hviezdy, ktoré sa predstavia v tretej sérii obľúbenej šou.

Lina Mayer - Najväčší hudobný objav minulého roka v Tvojej tvári! Pôvabná speváčka zažiari v obľúbenej šou.

Exkluzívne! Aj títo budú súťažiť v Tvojej tvári. Prvé foto vnútri! Pozrite si prvé spoločné fotografie súťažiacich tretej série.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie