Druhý dych II.: 11. a 12. epizóda

Druhý dych II.: 11. a 12. epizóda

Ťažko povedať, či sa Miriam aj predtým správala k Michalovi tak odporne ako teraz, no takýto prístup žiadny normálny chlap dlho nevydrží!

Ťažko povedať, ako sa to tej diablici Andrei (Milena Minichová) podarí, no kým po nej doma horúčkovito pátra rodina i polícia, ona sa bez väčších problémov dostane nielen do Čečenska, ale dokonca až k Danielovi (Braňo Deák)! Nad vzťahom Viktora (Kamil Mikulčík) a Lenky (Kristína Svarinská) sa znova začínajú sťahovať temné mraky... Je už hlboká noc, keď sa Anna (Jana Lieskovská) a Michal (Ján Dobrík) so zlomeným srdcom a boľavou istotou, že Daniela navždy stratili, vrátia domov. Jedného i druhého čakajú znepokojivé novinky. Blúzniaci Daniel si temer nič nepamätá, čo Andrei hrá do karát – povstalcom i jemu totiž tvrdí, že je jeho láska. A aby sa mu pamäť nevrátila priskoro... Pravidelne mu pichá drogový koktail od akéhosi pochybného lekára! Jakub (Martin Mňahončák) trochu zamrzí, keď Mária (Anna Javorková) zruší ich obed, kvôli Štefanovi (Dušan Jamrich). Lukáš (Pavel Bruchala) sa k Michalovi správa ako kretén a Miriam (Veronika Paulovičová), žiaľ, ešte horšie. Annu čaká najťažšia úloha – povedať Barborke (Emma Tarageľová) trpkú pravdu.

Už len pripustiť možnosť, že jej sestra je mŕtva, Lenku temer zabije. Ísť s vyšetrovateľom Rábekom (Marek Majeský) na patológiu identifikovať telo neznámej mŕtvej nedokáže, zastúpi ju preto Paľo (Přemysl Boublík). Laura (Elena Podzámska) a Jakub si rozumejú čoraz viac. Štefan riadne prestrelí, keď sa v návale emócií pokúsi pobozkať Máriu. Ťažko povedať, či sa Miriam aj predtým správala k Michalovi tak odporne ako teraz, no takýto prístup žiadny normálny chlap dlho nevydrží! A to ešte svoju priateľku nevidel na pohovoroch s nádejnými opatrovateľkami...

Viktorovo rozhodnutie začať pracovať vo firme (bez reálnej predstavy, ako to má v praxi vyzerať), všetkým vyrazí dych. Znie to čudne, no Miriam si spomedzi všetkých uchádzačiek vyberie akurát Zuzanu (Dominika Žiaranová)!

Sledujte v pondelok, 10. júna, o 5.40 a v utorok, 11. júna, o 5.40!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie