Druhý dych: 21. a 22. epizóda

Druhý dych: 21. a 22. epizóda

Keď si na ňom frustrovaný Daniel vybije zlosť, práca-nepráca, urazený Lukáš buchne dverami a odíde do baru, kde mu náladu vylepší Andrea!

Pohľad na totálne opitého Daniela (Braňo Deák), po ktorom sa bez hanby liepa tá hnusoba Andrea (Milena Minichová), Annou (Jana Lieskovská) hlboko otrasie. Toto je koniec, o tom vôbec nepochybuje... Šakalovi (Andy Hryc) sa Števko (Gregor Hraška) celkom pozdáva, ešte viac však predstava, že má Teodor (Pavel Višňovský) pod palcom človeka, ktorý mu umožnil a aj v budúcnosti by azda mohol umožniť prístup k interným informáciám Danielovej firmy. Naopak, vôbec sa mu nepáčia zvesti o falšovateľoch obrazov, ktorí rozbehli svoj biznis v jeho revíri – bez jeho vedomia a súhlasu! Mikuláš (Ivan Romančík) je z dcérinho zvláštneho správania zmätený, čo je za tým by mu však nenapadlo ani v najhoršom sne... Viktor (Kamil Mikulčík) sa zúfalo snaží udobriť s Lenkou (Kristína Svarinská), no nemá najmenšiu šancu. Zdá sa, že Andrein deň už ani nemôže byť krajší! Klaudia (Eva Pavlíková) znova zájde za Danielom a nárokuje si odškodné za vázičku, ktorú rozbila Barborka (Emma Tarageľová). Tibor (Dušan Cinkota) poverí naivného Števka ďalšou úlohou... Ilona (Zuzana Porubjaková) si robí starosti o Barborku, ktorá je zrazu akási smutná. A v tom, že sa zrejme niečo riadne pokašľalo, ju len utvrdí Andreina návšteva!

Máriu (Anna Javorková) a Daniela poriadne vystraší, keď príšerne doriadeného Viktora dovezú do nemocnice. No aspoň niečo dobré na tom predsa len je – v nemocnici sa totiž krátko po nich ukáže aj Lenka... Barborkin nezdravý smútok neujde ani všímavej Diane (Karin Olasová). Keď si na ňom frustrovaný Daniel vybije zlosť, práca-nepráca, urazený Lukáš (Pavel Bruchala) buchne dverami a odíde do baru, kde mu náladu vylepší Andrea! Teodor predstiera, že je Viktorov strýko, aby sa dozvedel, ako na tom je...

Andrea a Ilona sa posekajú kvôli Barborke. Presnejšie, kvôli novým móresom, ktoré sa Andrea snaží vo vile zaviesť nechutným zastrašovaním a sprostým vydieraním toho úbohého dievčatka!

Sledujte v pondelok, 4. marca o 6.00 a v utorok, 5. marca, o 6.00!

Nenechajte si ujsť ani kultovú telenovelu Rany z lásky s N. Oreiro a F. Aranom - každý pracovný deň o 16.05, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie