Druhý dych: 11. a 12. epizóda

Druhý dych: 11. a 12. epizóda

Netrvá dlho a je jasné, že mladá láska je ešte komusi tŕňom v oku. A nie, nejde o Dianu, aj keď tá má tiež isté výhrady, z vcelku pochopiteľných dôvodov.

Viktor (Kamil Mikulčík) sa márne snaží napraviť, čo pokazil – na rozhovor s nešťastnou Lenkou (Kristína Svarinská) si totiž nezvolí ani správny čas, ani spôsob. Jeho opilecká kajúcnosť, sebaľútosť a prosby na ňu neurobia práve najlepší dojem... Daniel (Braňo Deák) a Anna (Jana Lieskovská) sú zaľúbení ako školáci, no než spolu budú môcť byť šťastní, treba ešte definitívne uzavrieť kapitolu menom Andrea (Milena Minichová). Klaudii (Eva Pavlíková) odľahne, keď sa od svojho nového obchodného partnera Teodora (Pavel Višňovský) dozvie zaujímavé novinky. Andrea nemôže uveriť, že sa s ňou Daniel rozchádza a že to, čo sa stalo medzi ním a Annou nebol len nejaký nepochopiteľný skrat. Opäť sa príšerne opije – a v tomto žalostnom stave príde vyplakávať do Máriinej (Anna Javorková) ordinácie! Dušan (Róbert Halák) nie je veľmi nadšený, keď mu Anna, na ktorej mu tak veľmi záleží, predstaví svojho nového priateľa. A ustarostený Mikuláš (Ivan Romančík) tiež od radosti neodpaľuje ohňostroj a nebúcha šampanské!

Andrei sa jediným teatrálnym vystúpením podarí zničiť aj posledné zvyšky sympatií a úcty, ktoré k nej Daniel ešte prechovával, keď v záchvate opileckej bojovnosti douráža kompletne celú jeho rodinu – Viktorom počnúc a Barborkou (Emma Tarageľová) končiac! Anna a Daniel ťažko nesú Mikulášov nesúhlas, no tento problém sľuby, ani prosby nevyriešia. Len čas. Netrvá dlho a je jasné, že mladá láska je ešte komusi tŕňom v oku. A nie, nejde o Dianu (Karin Olasová), aj keď tá má tiež isté výhrady, z vcelku pochopiteľných dôvodov. Ilona (Zuzana Porubjaková) je očarená Viktorovým „spolužiakom“ Ivanom (Filip Tůma) – netušiac, s kým má naozaj dočinenia...

Kým si Anna a Daniel užívajú krásne chvíle iba vo dvojici, Diana sa kvôli diametrálne odlišným názorom na Števka, ale aj jej najlepšiu kamarátku, trošku pochytí s riaditeľkou školy.

Sledujte v pondelok, 19. februára, o 5.50 a v utorok, 20. februára, o 5.50!

Nenechajte si ujsť ani kultovú telenovelu Rany z lásky s N. Oreiro a F. Aranom - každý pracovný deň o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie