Druhý dych: 13. a 14. epizóda

Druhý dych: 13. a 14. epizóda

Kým Andrea sa po svojom teatrálnom výstupe pred Danielom a Annou cíti konečne opäť na koni, oni sa snažia vyrovnať s novou, šokujúcou realitou.

Daniel (Braňo Deák) a Anna (Jana Lieskovská) sú viditeľne otrasení, keď len zázrakom vyviaznu z potenciálne veľmi nebezpečnej situácie. Pred Barborkou (Emma Tarageľová) však o tom, čo sa stalo, radšej mlčia, aby ju zbytočne nevystrašili. Smoliar Viktor (Kamil Mikulčík) sa úprimne teší z bratovho šťastia, len ho trochu škrie, že on nemá také šťastie s Lenkou (Kristína Svarinská). Hoci ich nočné zbližovanie preruší nič netušiaca Barborka dožadujúca sa ich pozornosti, Daniel s Annou si neskôr všetko náležite vynahradia – v bazéne... Na rozdiel od jej zákazníčok, ktoré sú neprehliadnuteľne očarené, Lenka nevyzerá dvakrát nadšená z Viktorových kostrbatých pokusov obmäkčiť ju. No nikdy nehovor nikdy, a tak ktovie, možno povestná motyka napokon predsa len vystrelí. Mária (Anna Javorková) je novou priateľkou svojho staršieho syna veľmi príjemne prekvapená. Prekvapený je aj Viktor – a ešte ako! Takto si totiž svoje ďalšie stretnutie s Lenkou nepredstavoval ani v tých najodvážnejších snoch. Chlapi z gangu Teodorovho (Pavel Višňovský) parťáka Tibora (Dušan Cinkota) upriamia svoju pozornosť na Barborkinho problémového kamaráta Števka (Gregor Hraška).

Aj keď má Paľo (Přemysl Boublík) z Viktora a Lenky radosť, nechápe, prečo jeho najlepší kamarát tak hlúpo riskuje a nepovie svojej láske všetko, aj tú nepeknú pravdu o svojej „práci“ pre Teodora. Kým Andrea (Milena Minichová) sa po svojom teatrálnom výstupe pred Danielom a Annou cíti konečne opäť na koni, oni sa snažia vyrovnať s novou, šokujúcou realitou. Klaudia (Eva Pavlíková) robí veľkú chybu, že slepo verí Teodorovi a Milanove (Marián Slovák) dobre mienené varovania berie na ľahkú váhu. Andrea dá Danielovi kruté ultimátum – buď sa okamžite rozíde s Annou a ožení sa s ňou, alebo... Pôjde na potrat!

Ťažko povedať, čo vlastne Ilona (Zuzana Porubjaková) na veľkohubom Ivanovi (Filip Tůma) vidí, isté je len jedno – že pri ňom, ktovieprečo, úplne stráca zvyčajnú ostražitosť...

Sledujte v stredu, 21. februára, o 5.45 a vo štvrtok, 22. februára, o 5.45!

Nenechajte si ujsť ani kultovú telenovelu Rany z lásky s N. Oreiro a F. Aranom - každý pracovný deň o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie