Druhý dych II: 17. a 18. epizóda

Druhý dych II: 17. a 18. epizóda

Anna s úsmevom sleduje, ako sa Barborka priamo pred jej očami mení z dievčatka na malú slečnu, ktorá pomaly, krôčik po krôčiku, začína objavovať lásku.

Lukáš (Pavel Bruchala) je späť v Bratislave, v skvelej nálade. A rozhovor s Miriam (Veronika Paulovičová) mu ju ešte zlepší! Anna (Jana Lieskovská) to berie s vyučovaním Barborky (Emma Tarageľová) naozaj vážne. Možno až privážne... Viktor (Kamil Mikulčík) nasadí Michalovi (Ján Dobrík) do hlavy chrobáka, či sa s odsúdením Zuzany (Dominika Žiaranová) predsa len trochu neunáhlil. Ak by kedysi niekto Klaudii (Eva Pavlíková) povedal, že v Anne nájde druhú dcéru, vysmiala by ho a veľavýznamne by si zaklopkala na čelo. No dnes to presne tak cíti! Miriam tak veľmi nenávidí Zuzanu, že ako pokazený gramofón dokola opakuje svoju hanebnú lož - dokonca aj vtedy, keď sú spolu samy. Gitka (Hana Gregorová) nechápe, prečo sa Mikuláš (Ivan Romančík) tak detinsky bráni prijať pomocnú ruku, ktorú im podávajú svatovci. To, že je Paľo (Přemysl Boublík) je zúfalo buchnutý do Lenky (Kristína Svarinská) sa už pred ňou ani nesnaží skryť. Napokon, načo aj, keď pravda doslova bije do očí. Nešťastný Michal sa príšerne opije. Podlému Lukášovi tak už nič nebráni v jeho plánoch!

Viktor sa rozhodne dosť neobvyklým spôsobom zoznámiť s Miriam a urobiť si o bratovej skoro-snúbenici vlastný názor. A následne sa ešte stále nie celkom triezvemu Michalovi postará o budíček, na ktorý tak skoro nezabudne! Anna s úsmevom sleduje, ako sa Barborka priamo pred jej očami mení z dievčatka na malú slečnu, ktorá pomaly, krôčik po krôčiku, začína objavovať lásku. Lauru (Elena Podzámska) nekonečne vytáča chaos a neporiadok – a keďže Viktor je doslova stelesnením oboch, bytostne ho neznáša! Ilona (Zuzana Porubjaková) poriadne vyčistí žalúdok Mikulášovi. Miriam zúri, že namiesto o ňu si Michal robí starosti o Zuzanu a že by sa tak všetky jej sprosté intrigy mohli minúť účinkom. Mária (Anna Javorková) Jakuba (Martin Mňahončák) príjemne prekvapí pozvaním na večeru.

Mikuláš svojím nečakaným rozhodnutím Gitke úplne vyrazí dych. Michal sa od dvojice klebetných dám v Zuzaninom rodisku (Gizka Oňová a Daniela Gudabová) dozvie o svojom strážnom anjelovi pár naozaj šokujúcich noviniek...

Sledujte v utorok, 18. júna, o 5.45 a v stredu, 19. júna, o 5.45!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie