Druhý dych II: 19. a 20. epizóda

Druhý dych II: 19. a 20. epizóda

Lukáš je voľky-nevoľky nútený naďalej spolupracovať s Andreou. Napokon, nechce predsa skončiť rovnako ako Daniel...

Michal (Ján Dobrík) urobí obrovskú chybu, keď všetko, čo sa dozvedel o Zuzane (Dominika Žiaranová) a jej rodine, ešte zahorúca vytára akurát tej Xantype Miriam (Veronika Paulovičová) – bez toho, aby si aspoň overil, čo je na tom pravdy. Jakuba (Martin Mňahončák) veľmi mrzí, že dal včera Márii (Anna Javorková) košom kvôli pacientke. No zdá sa, že jej to až tak žily netrhá. Otázne ale je, či by bola rovnako pokojná i keby vedela, o akú pacientku šlo... Anna (Jana Lieskovská) si robí veľké starosti o Barborku (Emma Tarageľová), ktorú dnes ráno nedokáže ani dostať von z postele. Nech už k nemu v minulosti cítila čokoľvek, dnes už Daniel (Braňo Deák) pre Andreu (Milena Minichová) zjavne vôbec nič neznamená. Vlastne nie, znamená... Cestu k peniazom. No ako chlap jej je tá úbohá závislá ľudská troska, na ktorú ho sama premenila, už úplne ukradnutá. Inak by si predsa sprosto neužívala s jedným z povstalcov v rovnakej miestnosti, ktorá je už celé týždne Danielovým nedobrovoľným domovom a väzením zároveň! Odkedy Lenka (Kristína Svarinská) vie, že je Teodor (Pavel Višňovský) na slobode, tŕpne, čo od neho môže očakávať. Strach o nezvestnú sestru však napokon preváži strach, že by ju mohol pripraviť o malú Lucku, preto ho požiada o stretnutie.

Ani Lukášov (Pavel Bruchala) druhý pokus zastreliť Daniela ako psa nedopadne podľa jeho predstáv. Tentoraz mu plány skríži Andrein nový milenec. Na rozdiel od Michala sa Viktor (Kamil Mikulčík) nikdy neuspokojil s informáciami typu „jedna pani povedala“. Naopak, hľadá odpovede na všetky svoje otázky u jedinej osoby, ktorá mu ich môže dať – správne, u Zuzany. Lukáš je voľky-nevoľky nútený naďalej spolupracovať s Andreou. Napokon, nechce predsa skončiť rovnako ako Daniel... Michal a Miriam potešia Romana (Ady Hajdu) správou, že zmeškané zásnuby preskočia a rovno sa vezmú. Oveľa väčšiu radosť však on i jeho budúci zať majú z dcérinho ďalšieho prekvapenia! Zuzana je hrdá a len zriedka od niekoho prijme pomoc. No keď jej Viktor a Anna, ktorým jediným povie o svojom trápení temer úplne všetko, ponúknu útočisko vo vile, neodmietne.

Barborka a Adam (Michal Lukáč) si poriadne zavaria, keď urobia niečo, čím čoraz bezradnejšej Anne úplne vyrazia dych. No všetko zlé je na niečo dobré...

Sledujte vo štvrtok, 20. júna, o 5.45 a v piatok, 21. júna, o 5.45!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie