Druhý dych II.: 9. a 10. epizóda

Druhý dych II.: 9. a 10. epizóda

Viktor je v šoku, keď nájde Andrein vozík prázdny. Zdá sa, že bezvládne vtáčatko navzdory všetkej pravdepodobnosti vyletelo z hniezda!

Gitka (Hana Gregorová) spanikári, keď zistí, že Barborka (Emma Tarageľová) je vo vile úplne sama a Anna (Jana Lieskovská) zmizla ktoviekam. Lukáš (Pavel Bruchala) urobí osudovú chybu, keď si pred Andreou (Milena Minichová) pustí ústa na špacírku - v mylnej domnienke, že ho vôbec nevníma. Zdrvenej Laury (Elena Podzámska) sa po pohrebe ujme Jakub (Martin Mňahončák), hoci sa poznajú len z videnia. Nuž, navzdory všeobecne zažitému klišé ľudí zbližujú nielen svadby. Viktorov (Kamil Mikulčík) žiaľ sa manifestuje nezmieriteľným hnevom na muža, ktorého viní zo smrti milovaného staršieho brata (Braňo Deák). Muža, namiesto ktorého Daniel letel do Dubaja... Ich mladšieho brata Michala (Ján Dobrík). No paradoxne je to práve Michal, kto z Barborkiných kresieb a slov vydedukuje, kam Anna šla! Lukáš zúri, keď sa od Teodora (Pavel Višňovský) dozvie o nečakaných komplikáciách v jeho až dosiaľ zdanlivo nepriestrelnom pláne. Aj keď Michal pochybuje, že zázrak, v ktorý Anna verí, sa niekedy stane, ponúkne jej svoju pomoc.

Dvojica špinavých zanedbaných mužov v polorozpadnutej búde kdesi v Čečensku zvažuje, či majú skrvaveného zajatca, ktorý sa v horúčke chveje na špinavom matraci na podlahe, rovno zabiť, alebo či sa im oplatí skúsiť zistiť, kto to je a žiadať zaňho výkupné. Viktor (Kamil Mikulčík) je v šoku, keď nájde Andrein vozík prázdny. Zdá sa, že bezvládne vtáčatko navzdory všetkej pravdepodobnosti vyletelo z hniezda! V pátraní po Danielovi (Braňo Deák) pomáha Anne a Michalovi jeho kamarát, sebavedomý Filip (Jan Révai) - lekár, a tak trochu nezodpovedný dobrodruh, ktorý svojho času precestoval celý svet s Lekármi bez hraníc. Miriam (Veronika Paulovičová) zúri, pretože pre jej neznesiteľnú aroganciu a drzosť ju už neznáša komplet celý personál nemocnice a zlosť si nemôže vybiť ani na neprítomnom Michalovi. Aspoňže vyplakávaním a vyhrážkami prinúti otca (Ady Hajdu) vziať ju konečne domov!

Anna a Michal ani len netušia, že keď ich autu vyvrie chladič kúsok od starej barabizne, z ktorej sa na nich vyrúti ozbrojený, krajne nepriateľsky naladený mladík, vážne zranený Daniel bojuje o život len pár metrov od nich...

Sledujte vo štvrtok, 6. júna, o 5.45 a v piatok, 7. júna, o 5.45!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.05, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie