Druhý dych II: 13. a 14. epizóda

Druhý dych II: 13. a 14. epizóda

Zuzana je dosť prekvapená, keď zistí, prečo ju Michal požiadal o stretnutie v bare. A očividne jej je to dosť nepríjemné.

Barborka (Emma Tarageľová) je veľmi nešťastná, že si zničila topánočky od ocka (Braňo Deák), Anne (Jana Lieskovská) sa nijako nedarí utešiť ju... Vďaka drogám, ktoré Andrea (Milena Minichová) podáva Danielovi príliš často a v zbytočne veľkých dávkach, v ňom vypestovala v ultrakrátkom čase silnú závislosť. Miriam (Veronika Paulovičová) baví terorizovať Zuzanu (Dominika Žiaranová) množstvom príkazov, zákazov a nezmyselných pravidiel. Laura (Elena Podzámska) si pri najlepšej vôli nevie predstaviť, ako asi bude vyzerať Viktorovo (Kamil Mikulčík) pôsobenie vo firme, no Štefan (Dušan Jamrich) je optimista. A realita... Predčí všetky očakávania. V mnohých ohľadoch! Anne sa nepáči, že riaditeľka Poláková (Dagmar Sanitrová) podceňuje jej obavy z možnej šikany Barborky jednou zo spolužiačok. Jakuba (Martin Mňahončák) sa veľmi dotkne, keď dá Mária (Anna Javorková) opäť prednosť Štefanovi – a ešte viac, keď zistí, že jeho láska pred svojím exmanželom akosi pozabudla spomenúť, že má priateľa! Michal (Ján Dobrík) požiada Miriam (Veronika Paulovičová) o ruku.

Andrea rýchlo nájde spôsob, ako vybŕdnuť z problémov a získať peniaze na ďalšie drogy pre Daniela – zavolá Lukášovi (Pavel Bruchala) a začne ho sprosto vydierať! Zdá sa, že vzťah Jakuba a Márie sa rúti nadzvukovou rýchlosťou v ústrety istému koncu. Teda, ak sa nestane nejaký zázrak... Aj keď včera mu ešte nevedel ani na meno prísť, zdá sa, že dnes sa Roman (Ady Hajdu) úprimne teší zo zásnub Miriam a Michala. Keď sa opäť raz ukáže, aké skreslené je Viktorovo vnímanie reality, Lenka (Kristína Svarinská) mu poriadne vyčistí žalúdok! Zuzana je dosť prekvapená, keď zistí, prečo ju Michal požiadal o stretnutie v bare. A očividne jej je to dosť nepríjemné. Danielova závislosť je každým dňom väčšia. V tomto stave je, žiaľ, v Andreiných rukách len bezmocnou ľudskou troskou s totálne vymytým mozgom!

Štefan nie je hlupák, preto mu neunikne, že Michal vôbec nevyzerá (a ani sa nespráva) ako šťastný budúci ženáč. Zuzana nemôže uveriť vlastným ušiam, s akým dešpektom a aroganciou Miriam hovorí o svojom nastávajúcom...

Sledujte v stredu, 12. júna, o 5.45 a vo štvrtok, 13. júna, o 5.45!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie