Druhý dych II: 15. a 16. epizóda

Druhý dych II: 15. a 16. epizóda

Ťažko povedať, či Zuzanu viac poníži fúria Miriam, ktorá ju obviní z krádeže, alebo to, že sa Michal zachová zbabelo a nezastane sa jej...?

Nebyť Andrey (Milena Minichová), Lukáš (Pavel Bruchala) by bezvládneho Daniela (Braňo Deák) bez milosti odstrelil ako psa! Viktor (Kamil Mikulčík) s Lenkou (Kristína Svarinská) temer z nôh spadnú, keď si od Štefana (Dušan Jamrich) vypočujú najhorúcejšie novinky. Aj keď je Mária (Anna Javorková) naňho tentoraz naozaj poriadne nabrúsená, k Jakubovej (Martin Mňahončák) dojímavej snahe zmieriť sa nedokáže ostať chladná. Anna (Jana Lieskovská) je zdesená, keď sad dozvie o Barborkiných (Emma Tarageľová) problémoch. Ešte znepokojivejšie však je, že dievčatko zaryto mlčí. Michal (Ján Dobrík) a Laura (Elena Podzámska) si márne lámu hlavu, ako zrealizovať Viktorove odvážne plány. Jakub zakopne o tašku, ktorú si zabudol Štefan. Vysype sa z nej zdravotná dokumentácia a Jakub nemôže inak – zahĺbi sa do nej... Miriam (Veronika Paulovičová) sa vypomstí drzé načúvaniu rozhovoru medzi Michalom a Zuzanou (Dominika Žiaranová), dozvie sa totiž o ich bozku! Anna napokon pochopí, prečo sa Barborka správa tak agresívne a rozhodne sa za ňu zabojovať. Jakub sa po zrelej úvahe rozhodne porozprávať so Štefanom medzi štyrmi očami... Andrea a Lukáš sa stanú spojencami!

Ťažko povedať, či Zuzanu viac poníži fúria Miriam, ktorá ju obviní z krádeže, alebo to, že sa Michal zachová zbabelo a nezastane sa jej...? Pre Jakuba je veľmi ťažké nepovedať Márii, čo sa dozvedel. No slovo robí chlapa – a on to svoje dal Štefanovi... Michal sa celú noc nepokojne prevaľuje v posteli, nie a nie oka zažmúriť. Nedokáže prestať myslieť na Zuzanu. Mikuláš (Ivan Romančík) je poriadne zaskočený, keď sa dozvie o Anniných plánoch učiť Barborku doma. Lenka by rozhodne mala prehodnotiť svoje priority a konečne si uvedomiť, čo vlastne chce a nie neustále očakávať, že sa jej Viktor zakaždým podriadi a postará sa o Lucku. Koniec koncov, aj on už má teraz prácu – a dieťa predsa chcela ona...

Diablica Andrea po celý čas očkuje Daniela proti manželku, ktorú si ani len nepamätá. Tvrdí mu, že Anna je bezcharakterná a krutá zlatokopka, ktorá ho chcela zabiť. A ak by vraj vedela, že ešte žije, pokúsila by sa o to opäť!

Sledujte v piatok, 14. júna, o 5.45 a v pondelok, 17. júna, o 5.40!

Nenechajte si ujsť ani telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom - vždy v pondelok až piatok o 16.00, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie