Hviezdy Dunaja zverejnili krásnu definíciu lásky

Hviezdy Dunaja zverejnili krásnu definíciu lásky

Bez rozdielu a majú sa skvelo.

Jana Kovalčíková a Jana Majeská zverejnili na Instagrame čiernobielut fotku, na ktorej sa pobozkali. Obľúbené herečky a hviezdy úspešného markizáckeho seriálu Dunaj, k vašim službám k záberu pridali popis, na ktorý reagovalo množstvo slovenských osobností jedným výstižným emotikonom – srdiečkom.

Umelkyne krásnymi slovami veľmi jednoducho opísali definíciu lásky: „Láska je otcovská, mamkovská, kamarátska, kolegiálna, manželská, súrodenecká, frajerská, rešpektujúca... bezrozdielna. A my s Jankou sa snažíme ľúbiť bez rozdielu, a poviem Vám, je nám skvelo!“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Kovalcikova (@j.kovalcikova)

Pýtate sa, či herečky chceli naznačiť, že ich spája viac ako kamarátstvo? Nie. Len sa podľa vlastných slov chceli ženy z „tradičnej rodiny“ zastať menšín. V súvislosti s udalosťami, ktoré sa v posledných dňoch udiali na našej kultúrnej scéne, sa menšín zastali aj herci Ľuboš Kostelný a Marek Majeský.

Aj tí zdieľali fotku bozku z predstavenia Hamleta: „Láska je nekonečná, nedá sa mocou zviazať. A my s Ľubom sa ľúbime bez rozdielu, v práci aj v súkromí a je nám skvelo!“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MAREK MAJESKÝ (@majeskymarek)

Sledujte upútavku k nasledujúcej epizóde seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorú uvidíte v utorok 14. novembra o 20.30 h na Markíze.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie