Do Dunaja mieria nové tváre: Herecké mená odhalené

Do Dunaja mieria nové tváre: Herecké mená odhalené

Nové postavy narobia v Dunaji poriadny vietor. Sú medzi nimi známe mená.

Najsledovanejší seriál súčasnosti, Dunaj, k vašim službám sa vracia. Dych berúce pokračovanie najobľúbenejšieho seriálu na Slovensku sa na televízne obrazovky vráti už v januári a vy si budete môcť opäť vychutnať príbehy vašich obľúbených seriálových hrdinov. Nové časti sľubujú strhujúce momenty a životy obyvateľov Dunaja čakajú poriadne zvraty.

V novej sérii pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré poriadne zamiešajú v deji kartami. Do seriálu mieria známe aj menej známe tváre, ktoré stvárnia tieto postavy.

Galéria

Michal Belan (Peter Pecha) Aktívny,  sympatický a šikovný mladý muž, športovec veselej povahy; vždy stojí na strane slabších a spravodlivosti, pomáha františkánom s aktivitami pre deti.

Albert (Ján Dobrík) – Ťažko zraneného ho priviezli z frontu. Má amnéziu a vôbec si nepamätá  svoju minulosť - meno, povolanie, ani to, ako sa dostal na front a čo tam robil. Je to však citlivý, príjemný a kultivovaný človek - džentlmen, ktorý si empatiou voči ostatným pacientom a personálu postupne získava sympatie okolia… 

Tereza Lapšanská (Barbora Chlebcová) – nová predavačka v Dunaji. Jednoduchšia, no o to viac zapálená „ľudáčka“  z vidieka s veľkými ambíciami, ktorá sa netají svojím nadšením pre nový režim a jeho „výhody“ a neštíti sa ich využívať, rovnako ako sa neštíti v mene vlastného prospechu a povýšenia intrigovať a udávať.

Gréta Kopecká (Chiara Mederová) – šikovná zlatnícka učnica. Romantická, nežná a citlivá – každý deň v reštaurácii Dunaja „vyzerá“ pri okne svoju prvú a veľmi krátku lásku – vojaka, čo ho po ich prvom rande odviedli na front.

Ernest Almásy (Ady Hajdu) –  Šarmantný bonviván so šľachtickým pôvodom. Dokáže komukoľvek povedať čokoľvek, je neuraziteľný a nevyhoditeľný, schopný okamžite realizovať svoje bláznivé nápady a neustále generovať chaos, rozpaky a komplikácie.

Ludwig Weiss (Marek Fašiang) – ambiciózny nemecký dôstojník. Atraktívny, inteligentný a ctižiadostivý; pod Walterovým patronátom sa čoraz úspešnejšie presadzuje v nemeckých kruhoch a má „našliapnuté“ na veľkú kariéru.

Sledujte prvé zábery novej série.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie