Eva dokáže s novým telom veci, o ktorých ani nesnívala! Čo sa zmenilo v jej živote po šou?

Eva dokáže s novým telom veci, o ktorých ani nesnívala! Čo sa zmenilo v jej živote po šou?

Eva schudla počas roka viac ako 90 kíl.

Eva bola pre Maroša Molnára veľkou výzvou. Hoci usmievavá učiteľka mala rada pohyb, na jej postave to nebolo vidno. Na začiatku šou vážila 183 kíl a väčšina úkonov jej robila problém. Najviac chcela schudnúť práve preto, aby mohla pomáhať rodičom okolo domu.

Počas premeny ju zastihla tragédia, keď jej otec zomrel. Evka zostala naďalej bývať s mamou, o ktorú sa konečne vie patrične postarať. „Bývam sama s mamou. Dokážem robiť veci, ktoré som predtým nevedela, napríklad vyliezť po rebríku alebo kľačať. Som rýchlejšia a ohybnejšia. Môžem sa pekne obliekať. Po operácii som ešte aj schudla a momentálne si držím váhu 86 kg. Prednedávnom som začala znovu cvičiť a pomaly si stále pridávam,“ povedala učiteľka.

TIP na článok: Evu zmenila operácia nielen fyzicky, ale aj psychicky: Takto vyzerá učiteľka dnes!

Eva si pomaly, ale isto plní svoje ciele

Jej najväčším snom bolo, aby sa naučila smečovať. Maroš ju preto zobral za profesionálnym trénerom volejbalu, ktorý ju to naučil. Dnes sa tomuto športu venuje naplno. „Začala som chodiť na volejbal, ktorý mávame trikrát do týždňa, ale ešte ma obmedzuje pri hre rana na bruchu,“ prezradila nám. Pri učení naďalej zostala, deti ju predsa v škole milujú: „Učím na škole, na ktorú som prestúpila počas Extrémnych premien ZŠ J. Kráľa v Šahách,“ dodala.

Fotky Evky nájdete v galérii.

Jej nové telo vníma jej okolie veľmi pozitívne a Eva je konečne otvorená aj novým vzťahom. Je oveľa sebavedomejšia ako pred rokom. „Celý rok ma povzbudzovali ľudia z môjho okolia. V mojom živote zatiaľ nie je žiadny muž,“ prezradila.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie