Julke z Extrémnych premien sa splnil najväčší sen: Na dieťa čakala dlhé roky

Julke z Extrémnych premien sa splnil najväčší sen: Na dieťa čakala dlhé roky
Zdroj: TV Markíza, súkr. archív J.K.

Julka nám prezradila veľké novinky. Fotky nájdete v článku.

Juliana Kužmová bola účastníčkou tretej série Extrémnych premien. Na začiatku šou vážila neuveriteľných 140 kilogramov. Pre obezitu nemohla mať druhé dieťa a vzťahy v rodine boli veľmi napäté. Počas roku dokázala, že všetko sa dá, len človek musí ísť za svojím cieľom. Nielenže schudla 65 kíl, ale urovnali sa vzťahy medzi jej matkou a manželom.

TIP na článok: Julka schudla 65 kíl a manžel ju konečne dokáže vziať do náručia!

Hoci najviac Julka túži po druhom dieťati (preto sa aj prihlásila do šou), lekári jej to ani po šou neodporúčali. „Keďže operácia bola náročný krok a to hojenie je ešte stále vo vývine, nechali sme druhé dieťa zatiaľ tak, ani lekár to zatiaľ neodporúča. Všetko spojené s operáciou bolo pre mňa veľmi náročné,“ prezradila nám tesne po operácii Juliana.

Juliane sa konečne splnil sen, pre ktorý sa prihlásila do šou

O čom dlho snívala, sa jej konečne splnilo. Jej syn Tomáško má už súrodenca.
„Dlhý čas po premenách bol pohyb mojím životom, spolu s rodinkou sme si ho veľmi užívali. No splnil sa nám sen, pre ktorý som sa do premien prihlásila. K nášmu Tomášovi pribudla sestrička. Nemôžem poprieť, odzrkadlilo sa to aj na váhe. No všetko, čo ma Maroš Molnár a celý tým naučili, využijem, hneď ako to bude znova možné,“ prezradila Juliána pre web markiza.sk.

„Mám sa výborne. Julinka sa nám narodila 14. júla, a tak si zatiaľ zvykáme a hľadáme nejaký režim. Tomáško je veľký brat a zo sestričky sa veľmi teší. Môj život sa zmenil a cítim sa úžasne. Chodíme na prechádzky, keďže maličkej sa veľmi páči v kočíku,“ dodala šťastná mamička.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie