Prvý príbeh nových Extrémnych premien. Andrejovi prišlo zle už pri prvých drepoch

Prvý príbeh nových Extrémnych premien. Andrejovi prišlo zle už pri prvých drepoch

Obetavý a osamelý otec rodiny sa konečne začne sústrediť na seba.

Andrej (35) vychováva svoje dve deti sám (3 a 6 rokov). S ich mamou sa rozviedol, deti má v starostlivosti. Okrem toho má internetový obchod s automobilovým príslušenstvom a malý autoservis priamo vo svojom dome. Vstáva preto o piatej ráno, aby urobil v práci to najnutnejšie. Deťom urobí raňajky, odvezie ich do školy a škôlky a vracia sa do práce.

Poobede vyzdvihne deti. V dolnej časti domu pracuje v servise a deti stráži prostredníctvom kamier. Večer chystá večeru, dá deti spať a na seba mu už akosi neostane čas. Niekedy sa prvýkrát naje o deviatej večer.

FOTO:  TV Markíza

Andrej zvláda starostlivosť o rodinu, ale na seba nemá čas. Rodina mu pomáha cez víkendy, ale cez týždeň je na všetko sám. Ani nevedel ako a takýmto spôsobom sa pri výške 179 centimetrov dopracoval k 143 kilogramom.

Jeho najväčšou obavou je, že sa z postele raz nepostaví a nebude sa vedieť postarať o rodinu. Tiež by bol rád príkladom pre svoje deti, aby ho videli športovať a zdravo jesť a aj ich samých to motivovalo k lepšiemu životu. Podarí sa mu to?

Sledujte Extrémne premeny už v stredu (7. septembra) o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na Voyo.


Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie