Z obézneho otecka je neskutočne sexy športovec. Andrej schudol takmer 60 kíl!

Z obézneho otecka je neskutočne sexy športovec. Andrej schudol takmer 60 kíl!
Zdroj: TV Markíza

Už po pol roku sa namiesto chudnutia zameriavali s Marošom na naberanie svalstva.

Ročná premena Andreja Moravanského nebola prechádzkou ružovým sadom. Nie preto, že by tento mladý otecko dvoch detí necvičil a nedodržiaval stravu, práve naopak, v tomto bol excelentný. Do cesty k jeho vysnívanému schudnutiu mu však počas roka padlo niekoľko polien.

Andrej, ktorý je aj podnikateľ, mal svoje deti na prvom mieste a ukázal mnohým iným mužom, ako by sa mal otec starať a zaujímať o svoje deti. Hneď na začiatku odmietol ísť do bootcampu, čo sa v histórii šou ešte nestalo. Nie preto, že by nechcel, ale nikoho nezohnal k deťom a nechcel byť bez nich. Napriek tomu na sebe začal pracovať a pomaly sa dostával do kolotoča pravidelného stravovania a cvičenia.

Lenže potom Marošovi oznámil, že odchádza s deťmi na 16 dní na dovolenku. Maroš mal obavy z toho, že Andrej stratí návyky a ocitne sa na začiatku svojej cesty. Andrej však nepoľavil ani na dovolenke. Cvičil každý deň a až na dve - tri pivká v jeden večer si dal pozor aj na stravu. Z dovolenky sa vrátil schudnutý a s dobrou kondíciou, čo veľmi potešilo aj Maroša.

Po mesiacoch cvičenia Andreja potrápilo koleno a obával sa operácie a konca premeny. Nakoniec sa však všetko na dobré obrátilo. Už po pol roku premeny mal Andrej skvelú váhu a s Marošom začali pracovať na naberaní svalovej hmoty. Tridsaťpäťročný otecko absolvoval aj náročný cyklistický pretek na Malorke, čo by dnes nedokázali ani mnohí štíhli ľudia.

Počas premeny bolo vidieť, že Andrej bol nielen Marošovým zverencom. Z trénera a účastníka premien sa stali priatelia, o čom svedčí aj dojatie, s akým Maroš o Andrejovi hovoril počas slávnostného galavečera. Ak ste si ho nestihli v televízii, pozrite si výsledok jeho premeny vo videu vyššie. Andrej schudol 56 kilogramov.

Sledujte Extrémne premeny každú stredu o 20.30 h na Markíze alebo v predstihu na Voyo.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie