Hneď po Extrémnych premenách dovolenka pri mori. Takto si užíva Andrej nové telo

Hneď po Extrémnych premenách dovolenka pri mori. Takto si užíva Andrej nové telo
Zdroj: súkr. archív A. M.

Andrej nám v rozhovore prezradil viac.

Andrej si prešiel neskutočnou premenou. Schudol 50 kilogramov a zvládol to aj pri tom, ako sám vychováva dve deti. Každé ráno vstáva o piatej, aby urobil v práci najnutnejšie veci. Má obchod s automobilovým príslušenstvom a malý autoservis priamo vo svojom dome. Bolo pre neho veľmi náročné, aby si našiel čas na cvičenie, ale vďaka pomoci Maroša Molnára a Extrémnym premenám to zvládol.

Andrej má 36 rokov, vedie svoj biznis, sám sa stará o dve malé deti a podarila sa mu neskutočná premena

Dnes sa stal šport súčasťou jeho života a deti chce viesť taktiež k rôznym športovým aktivitám. Keď sme Andreja stretli počas galavečera, nemohol byť spokojnejší. V novom tele sa cíti fantasticky a život, ktorý mu priniesli premeny, si nevie vynachváliť.

Ako sa má Andrej po šou

„Mám konečne väčšie sebavedomie, lepšie sa mi niektoré situácie riešia, som pokojnejší,“ povedal pre markiza.sk Andrej. Počas šou sa mu podarilo nájsť aj lásku. Jeho priateľka ho prišla podporiť aj v jeho veľký deň, a to na finálnom vážení.

„Našiel som si počas šou priateľku. Uvidíme, či to bude do konca života, ale momentálne som šťastne zadaný. Dúfam, že to bude klapať aj naďalej,“ dodal. Po náročnom roku sa na dovolenku s deťmi nevedel dočkať. „Rovno po galavečere odchádzame na dovolenku do Chorvátska na 15 dní. Na to sa veľmi teším. Ideme karavanom. Budeme sa voziť aj loďkou,“ dodal.

Fotky Andreja na dovolenke a po šou nájdete v priloženej galérii.

FOTO:  TV Markíza

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie