Takto vyzerá Denisa dnes: Hoci veľmi túži po dieťati, musí počkať!

Takto vyzerá Denisa dnes: Hoci veľmi túži po dieťati, musí počkať!
Zdroj: TV Markíza, súkr. arch. D.J.

Vzťah s priateľom sa jej úplne zmenil.

Denisa počas roka schudla 68 kilogramov. Jej život sa zmenil úplne. Najmä životný štýl, ktorý sa jej zlepšil. Denisu sme oslovili pár mesiacov po galavečere, aby sme sa dozvedeli, ako sa dnes má a či sa jej darí naďalej chudnúť.

Koľko vážiš aktuálne?

Aktuálne sa držím na váhe z galavečera. Teraz som tak na 101kg. Ešte som nepokorila stovku, ale aj to príde čoskoro. Potrebovala som sa dať do poriadku po operácii. Dať čas svojmu telu, aby sa zregenerovalo. A robila som všetko pre to, aby som si udržala to, čo som si vydobyla za ten rok.

Máš za sebou už plastickú operáciu?

Mám za sebou operáciu brucha. Bolo to pre mňa veľmi náročné obdobie. Myslela som, že to budem zvládať omnoho lepšie. Bohužiaľ hojenie trvalo dlhšie, ale bola to pre mňa náročná operácia. Cvičiť som nezvládala, ale chodila som na dlhšie prechádzky a dodržiavala stravu, nech si udržím váhu.

Stále dodržiavaš plán na cvičenie?

Donedávna som vedela chodiť hlavne na dlhé prechádzky. Ale fitko mi veľmi chýbalo. Teraz už chodím cvičiť do fitka, a je to super pocit. Vždy chodím ráno pred prácou, potom mám viac energie a lepší pocit zo dňa. Človek si cvičenie zamiluje, ak ho neberie ako nutnosť.

Zmenil sa tvoj život po galavečeri?

V mojom živote sa toho veľa nezmenilo. Po galavečeri som trošku spomalila. Vyčistila som si hlavu. Nakoľko som celá rok bola sústredená na váhu. Bola som v kolobehu, v ktorom som sa občas aj strácala. Ako bolo u nás s Norbim zvykom, stále prišiel dajaký problém okolo domu, ktorý sme museli riešiť. Tak to bolo aj v lete. Mali sme čo robiť.

Spomínala si počas šou, že s priateľom by ste sa chceli stať rodičmi. Je to pre teba teraz už reálne?

Dieťa by sme chceli, ale toto má ešte čas. Ešte chcem schudnúť, aby to bolo všetko v poriadku. Raz príde ten správny čas aj na dieťa. Všetko bude tak, ako má byť a vtedy, keď to má prísť, budem pripravená.

Čo vidíš teraz, keď sa pozrieš do zrkadla?

Konečne sa viem na seba pozrieť. Čo je obrovský pokrok. Som omnoho spokojnejšia sama so sebou aj keď viem, že ma čaká ešte dlhá cesta k vytúženému zovňajšku. Ale vidím úplne iného človeka ako pred tým. Mám viac sebavedomia a cítim sa lepšie sama so sebou.

Ako ťa vníma tvoj priateľ, keď si schudla? Zmenil sa váš vzťah?

Myslím, že Norbi je spokojnejší s tým, ako teraz vyzerám. Aj keď pred tým mi nikdy nepovedal nič zlého, ani urážlivého, ale určite nebol spokojný s tým, čo mal doma. Odkedy som schudla je spokojnejší aj on. Náš vzťah sa zlepšil. Je to asi aj tým, že chodíme spolu do prírody, na prechádzky a na huby. Trávime spolu viac času mimo domu, ako pred tým. A myslím, že je to pre nás obrovské pozitívum.

Počas šou si odpustila tvojej mame. Ste v kontakte? Zmenilo sa niečo medzi vami odvtedy?

Tak občas si s mamou zavoláme, ale to je tak všetko. Zatiaľ žiadne veľké zmeny nenastali v tomto smere.

Pozrite si dojemný galavečer s Denisou a jej najbližšími.

FOTO:  TV Markíza

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie