Maroš pripravil pre Sašu obrovské prekvapenie: Toto ešte v Extrémnych premenách nikdy nebolo

Maroš pripravil pre Sašu obrovské prekvapenie: Toto ešte v Extrémnych premenách nikdy nebolo

Počas galavečera zažila Alexandra nečakané prekvapenie.

Alexandra sa s obezitou trápila roky. Neustále sa snažila držať rôzne diéty. Keď chcela schudnúť, nejedla vôbec, a tie obdobia sa striedali s obdobiami, keď jedla neustále. Tieto opakované výkyvy spôsobovali jej nervozitu, začala neznášať svoje telo, neznášať sama seba.

To najdôležitejšie, čo sa Saša tento rok naučila, je, že zdravá premena a zdravé chudnutie je najmä o nastavení mysle, že pri ňom nesmie hladovať. A tiež, že keď spraví chybu alebo zhreší, že sa nesmie za to nenávidieť. A najmä, nestrácať dôveru v seba, že to dokážem. Jej rok premeny nešiel hladko ani ľahko. Hoci sa v bootcampe naučila veľa, po návrate domov skĺzla do starých koľají chudnutia. Prestala jesť, dokázala sa odvážiť aj 10-krát za deň.

Na galavečer prišla úplne iná Saša. Zmenila sa nielen fyzicky, ale hlavne psychicky. Na pódium vyšla nádherná žena, ktorá dokázala schudnúť 42 kilogramov. Počas dojemného večera ju čakalo aj jedno obrovské prekvapenie. Maroš jej pripravil svadbu, a tak sa počas prenosu vydala za svoju lásku, ktorá ju najviac podporila v jej premene.

Pozrite si premenu Alexandry

FOTO:  Markíza

Svadba počas galavečera

FOTO:  Markíza

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného program CME Content Academy.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie