Saša po Extrémnych premenách naberá svaly. Svadbu pred kamerami oslávila niekoľkokrát počas leta

Saša po Extrémnych premenách naberá svaly. Svadbu pred kamerami oslávila niekoľkokrát počas leta
Zdroj: súkr. archív A. V.

Po šou sa už neváži, ale prezradila nám aktuálnu váhu.

Alexandra mala počas šou problémy so stravovaním, keďže nechcel prijímať potravu, aby skôr schudla. Vážila sa každú chvíľu, no tento jej postoj sa po galavečere úplne zmenil. Zo Saši je dnes vyrovnaná žena, ktorá sa športu venuje aktívne a má perfektný manželský život.

TIP na článok: Maroš pripravil pre Sašu obrovské prekvapenie: Toto ešte v Premenách nikdy nebolo

Akú máš aktuálnu váhu? Stále chudneš?

Nejako som túto otázku čakala. Váženie je však pre mňa tabu, keďže počas roka ma Maroš naučil nevážiť sa. Teraz, keď je už po všetkom a opadol zo mňa všetok ten stres, nervozita, zodpovednosť dosiahnuť stanovený cieľ, tak sa tá váha hýbe hore-dole. No sľúbila som si, tiež rodine a Marošovi, že sa už (a to doslova) nevyžeriem na takú, ako pred premenami. Sem-tam sa mi podarí postaviť na váhu, a tak momentálna moja váha je 70 - 72 kg. A túto váhu si chcem udržať a chcem, aby bola moja konečná. Chudnúť by som už nechcela, nechcem ísť pod 65 kíl. Mnohí sa ma pýtali, či nie som chorá, lebo vyzerám nezdravo. Teraz sa snažím udržiavať si váhu okolo 70 kg.

Stihli ste po galavečere svadobnú hostinu?

Celé leto sme mali narodeninové oslavy, keďže tento rok a toto leto to boli samé okrúhliny. Tak sme to vždy na každej oslave spomenuli a oslávili aj našu svadbu. No a zabili sme dve muchy jednou ranou.

Ako sa zmenil tvoj život po Extrémnych premenách?

Život po premenách je taký pokojnejší, bez tlaku a bez kamier. Teraz si užívam rodinu, viem čo Tamarka v škole preberá, čo sa má učiť. Viac sa s mojím manželom vieme venovať jeden druhému. Naďalej pravidelne chodím do fitka.

Ako sa na teba pozerá teraz tvoj partner po operácii?

On ma, odkedy sme spolu, miluje takú, aká som. Stále mi to vraví, a keď nie sme spolu, tak mi to napíše v správe. Nikdy nezloží telefón bez toho, aby mi nakoniec nepovedal, aká som nádherná a ako ma miluje.

Počas šou si hovorila, že neznášaš pohľad na svoje telo a že nechceš, aby sa ťa partner dotýkal. Zmenil sa tento tvoj postoj po operácii?

Všetko sa zmenilo. Teraz sa do zrkadla pozerám často. Na svoje nové telo. A rada si skúšam nový šatník. Keďže som ho musela kompletne vymeniť. Vôbec mi už neprekáža, keď ma manžel pohladí, objíme, postíska.

Máš nejaké ciele, ktoré chceš dosiahnuť?

Nedala som si žiadnu výzvu. Momentálne pracujem na tom, aby som nabrala svaly. Nikdy som nebola zástancom svalnatých žien, ale teraz, ako som sa rozhýbala, som zmenila názor. Nechystám sa na súťaž. Len tak pre seba, aby koža, ktorá ešte ostala na niektorých miestach, sa spevnila. Veľmi mi v tom pomáha môj tréner, ktorý mi okrem Maroša pomáhal počas celého roka Extrémnych premien k dosiahnutiu mojich cieľov. Maroš nemohol tu u nás cvičiť so mnou denne, pretože nás delila veľká vzdialenosť, musela som si nájsť okrem neho aj inú výpomoc.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného program CME Content Academy.


Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie