Sexy fotky Viktórie z Extrémnych premien: Takto vyzerá dnes!

Sexy fotky Viktórie z Extrémnych premien: Takto vyzerá dnes!

Viktória sa nikdy necítila lepšie vo svojej koži.

Boli dni, keď Viktória prestala jesť, až skončila v nemocnici. Po roku premeny sa však naučila nájsť balans, jesť zdravo a pochopila, že dokáže chudnúť zdravo. A nielen to. Našla si aj priateľa, a tak sa jej rok premeny nemohol skončiť lepšie. Schudla 52 kilogramov a dnes vyzerá skvele.

TIP na článok: Viktória schudla 52 kíl a našla si frajera. Vieme, ako sa stretli!

Ako sa ti zmenil život po premenách?

Môj život sa zmenil od základov. Od drobností ako napríklad obliekanie. Odkedy som schudla, je pre mňa jednoduchšie nájsť na seba niečo rýchlo, keďže sa nemusím hrabať v skrini a rozmýšľať, čo si obliecť, aby mi to nebolo malé, nepohodlné, poprípade, aby som v tom nevyzerala prišli „veľko“. Zmenil sa aj môj režim. Mám viac aktivít a snažím sa chodiť šesť dní v týždni na tréningy. Samozrejme, nie vždy sa to dá, ale pokiaľ sa nedeje nič vážne, snažím sa to udržať aspoň štyri dni. V tomto režime je mi veľkou opora moja sestra a náš tréner. Moja sestra neraz obetuje svoj voľný čas, aby ma zaviezla mimo mesta do práce, aby som pred tým stihla aj tréning, alebo naopak. Po nočnej nejde spať, ale ide so mnou na ranný tréning a podobne.

Koľko vážiš aktuálne?

Ak mám pravdu povedať, nevážim sa veľmi. Mám z toho traumu. Sledujem, čo jem a pravidelne cvičím. Podľa oblečenia a reakcie okolia som na tom dobre a je vidieť, že išlo zase niečo dole. Hlavné je však pre mňa to, že sa cítim zdravo a spokojne.

Počas premien si mala niekoľkokrát problém s prijímaním potravy. Zmenilo sa to po galavečere?

Čo sa týka jedla, je to občas boj. Mám dni, kedy je to super, no potom sú tu dni, kedy sa cítim zle a cítim potrebu si jedlo zaslúžiť. Napríklad keď som nemohla ísť cvičiť, pretože ma seklo a skončila som u fyzioterapeuta, mala som nutkanie nejesť, lebo nemám taký veľký výkon. Ako vždy prichádza na záchranu jedna zo sestier, a to teraz mladšia, s ktorou spolu bývame, a vždy ma rozumne vráti k správnym chodníkom.

Na galavečere si prezradila, že máš priateľa. Ako pokračuje vás vzťah?

V mojom súkromnom živote je všetko v poriadku, a konečne tak, ako to má byť. Som šťastná a spokojná.

Ako vyzerá Viktória dnes, uvidíte na fotkách v galérii.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie