Petrovi sa po šou úplne zmenil život: Po operácii má skvelé zdravotné výsledky

Petrovi sa po šou úplne zmenil život: Po operácii má skvelé zdravotné výsledky

Peter sa s nami podelil o skvelé správy.

Vďaka Extrémnym premenám sa Peter dostal na zákrok, ktorý mu zachránil život. Už dlho mal ísť na operáciu srdca, no pre jeho extrémnu nadváhu nemohol. Teraz je z neho úplne iný človek. V rozhovore prezradil, ako sa mu darí.

Koľko ste schudli po galavečere?

Schudnúť viac sa mi, žiaľ, nedarí, lebo po operácii srdca mi lekári dali stopku s cvičením. Operácia však bola úspešná, keďže mám 5 % zlepšenie stavu zlyhávania srdca. Ejekčnú frakciu pred operáciou som mal 35 % a aktuálne mam 40 %, čo je super. Chodím na pravidelné kontroly, stále zápasím s problémom zavodnenia a váha mi lieta hore-dole.

Niekedy je tam rozdiel aj 6 kilogramov.

Chodím na pravidelné vychádzky. Mám nového psíka, ktorý je dosť energický na to, aby ma donútil hýbať sa.

Počas šou ste si hľadali prácu. Podarilo sa vám ju nájsť?

Áno. Od apríla mám novú prácu, ktorá je super. Super kolektív a mám popri tom veľa času a aj na deti a na prácu v dielni na mandolínach.

Ako sa váš život zmenil doma po premenách?

Najväčší rozdiel vnímam v tom, že žijem naplno, nemusím si dávať prestávky pri hraní, pri vychádzkach či turistike s deťmi. Po Extrémnych premenách som nabral veľa energie a snažím sa ju využiť pre seba a aj pre ľudí okolo mňa. Menej sa obavám všetkého a mám pocit, že všetko sa dá zvládnuť.

Dali ste si po Extrémnych premenách nejaký cieľ, ktorý by ste chceli splniť?

Chcel by som definitívne vyriešiť môj problém s tlakom a arytmiou a vďaka tomu viesť plnohodnotný život. Čo sa týka váhy, rád by som sa dostal a držal na váhe okolo 140 kg.

Nenechajte si ujsť Extrémne premeny Slovensko každú stredu na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie