Maroš o zákulisí Extrémnych premien: Toto sa nedostalo na televízne obrazovky

Maroš o zákulisí Extrémnych premien: Toto sa nedostalo na televízne obrazovky

Tréner nám prezradil pikošky zo zákulisia. Napríklad o Jessice, korá nesplnila sľub.

Celosvetovo úspešná reality šou o chudnutí na Slovensku má za sebou štvrtú sériu. Jeden z najsledovanejších programov na Markíze sledovalo každý týždeň tisícky divákov. Najväčšiu výzvu v ich živote prijalo 12 účastníkov, no nie každému sa podarilo dosiahnuť vytúženú váhu.

Niektorým sa naozaj zmenil život od základov a dostali doslova druhú šancu na život.
V rozhovore s Marošom Molnárom, ktorý je v Extrémnych premenách od začiatku, sme sa porozprávali o tom, ako to vyzeralo v zákulisí šou.

Jessica po šou nesplnila, čo Marošovi sľúbila

„S niektorými ľuďmi z Extrémnych premien ostávam v kontakte, no s niektorými nie. Tí, ktorí priberú po šou, sa hanbia, že na galavečere sľubovali niečo, čo nesplnili. Nie je to o tom, že by sa so mnou nechceli stretnúť, ale naozaj je to o pocite hanby. Andrej Moravanský stále chodí ku mne do fitka cvičiť. Od Jessicy Záhradovej som napríklad očakával jednu vec. Na galavečere mi sľúbila, že keď pôjde ako hosť do Telerána, bude mať tú váhu, ktorú mala splniť na galavečere. Ja som jej na to povedal, že keď to splní, nech príde za mnou do fitka a rozprestriem jej tam červený koberec. Neuskutočnilo sa to,“ prezradil Maroš.

Tréner nám prezradil veľmi zaujímavé pikošky. Medzi nimi aj to, kto ho stále navštevuje aj po šou, kto pribral po galavečere a aj to, aké výzvy dáva ľuďom, ktorí sú obézni, no do televízie nechcú ísť chudnúť.

FOTO:  Markíza

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako sú Extrémne premeny? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie