Dokázali prekonať samých seba: Toľko rekordov v Extrémnych premenách ešte nepadlo

Dokázali prekonať samých seba: Toľko rekordov v Extrémnych premenách ešte nepadlo

Pozrite si v článku dojemné videá.

Štvrtá séria Extrémnych premien ani tentokrát nesklamala televíznych divákov. Okrem neuveriteľných premien dokázali niektorí účastníci prekonať samých seba a padali v šou rekordy.

Andrej na cyklistických pretekoch na Malorke ukázal pravého bojovníka
Maroš vymyslel pre Maroša športovú výzvu, ktorá nie je jednoduchá ani pre športovcov. Na Malorke sa zúčastnil na cyklistických pretekoch: dĺžka trasy 167 km, prevýšenie 899 metrov. Hoci Andrej to miestami mal chuť zabaliť a mal počas cesty zdravotné ťažkosti, prekonal sám seba a do cieľa dorazil. Po príchode domov tak hrdo ukázal deťom medailu a dnes trénuje na ďalšie preteky. V rozhovore nám prezradil, že poletí na Malorku na preteky aj budúci rok.

FOTO:  TV Markíza

Z jedného účastníka ddstránili najviac predbytočnej kože

„U Denisy Juhász sme odstránili rekordné množstvo prebytočnej kože po schudnutí. Je to najvyššie číslo v histórii slovenských Extrémnych premien, hoci Ján Hodoň z prvej série schudol extrémne veľa kíl,“ prezradil Martin Bohač.

FOTO:  Markíza

Monika sa pustila do svojej premeny tak, že zlomila rekord

Monika v prvých troch mesiacoch schudla 26 kilogramov. Je to najviac kíl, koľko ktorýkoľvek účastník zo šou schudol v prvých mesiacoh vôbec. Monika si proste od začiatku išla za svojím snom, dala výpoveď v práci, len aby sa mohla venovať svojej premene. Počas roka dokázala schudnúť 57 kíl. Jej manžel sa teraz na ňu nevie vynadívať.

FOTO:  Markíza

Obrovské prekvapenie na galavečere

Saša sa počas roka zmenila sa nielen fyzicky, ale hlavne psychicky. Na pódium vyšla nádherná žena, ktorá dokázala schudnúť 42 kilogramov. Počas dojemného večera ju čakalo aj jedno obrovské prekvapenie. Maroš jej pripravil svadbu, a tak sa počas prenosu vydala za svoju lásku, ktorá ju najviac podporila v jej premene.

FOTO:  Markíza

Obrovský úspech v Paríži

Maroš chcel zobrať Soňu na Kilimandžáro, no ona ponuku odmietla, lebo nechcela ísť bez rodiny na dlhý čas preč. Prišla preto alternatíva, že celá rodina poletí do Paríža, kde Soňa odbehne polmaratón. A ona to naozaj dala. Dobehla až do cieľa a stala sa tak v histórii slovenskej verzie šou prvou účastníčkou, ktorá to dokázala.

Vo videu uvidíte, ako Soňa odbehla polmaratón.

FOTO:  TV Markíza
t

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie