Už ste stretli svojho obľúbenca z drsnej reality šou na kúpalisku? Treba byť vždy pripravený.
Slovensko aktuálne zasiahla vlna horúčav a údajne to najhoršie nás ešte len čaká. Teploty nad tridsať stupňov počas dlhšieho obdobia už vôbec nie sú výnimkou a treba sa schovať niekde vnútri, najlepšie do klimatizovaných priestorov. Alebo treba vyraziť k vode, čo predstavuje vítané osvieženie. Kúpaliská v týchto dňoch praskajú vo švíkoch a schladiť sa vybrala aj bývalá farmárka Dorota Androvičová z poslednej série.
Na kúpalisko zobrala aj brata, ale popri slnení a kúpaní nezabudla ani na svoje „influencerské“ povinnosti. Na sociálnej sieti zverejnila sériu fotografií a videí v plavkách, aby potešila fanúšikov. Naživo to ale mohol byť omnoho lepší zážitok, než na internete. A čo vy? Už sa vám podarilo niekde na kúpalisku či pri jazere stretnúť niekoho z drsnej reality šou Farma?
Zobraziť tento príspevok na Instagrame