• Relácie
  • Farma
  • Bývalý farmár prišiel o prácu: Nový džob hľadá dosť netradične

Bývalý farmár prišiel o prácu: Nový džob hľadá dosť netradične

Bývalý farmár prišiel o prácu: Nový džob hľadá dosť netradične

U neho to ale asi nie je žiadne prekvapenie.

Daniel Kňažík síce v pätnástej sérii reality šou Farma dlho nepobudol, ale fanúšikovia obľúbeného formátu si ho určite dobre pamätajú. Hneď po príchode sa stal prvým farmárom týždňa, vždy bol pozitívne naladený, úprimný a ostatní kolegovia na statku ho mali radi. Nikdy sa netajil svojou sexuálnou orientáciou a aktívne bojoval za práva inak orientovaných ľudí. Farmu opustil po dvoch týždňoch, keď prehral v dueli so Sárou a vrátil sa do reálneho života a k svojej práci.

Galéria

Vo voľnom čase robil DJ-a v obľúbených kluboch a tiež vystupoval v ženských šatách. Ale mal aj stále zamestnanie ako technický analytik. Lenže teraz o prácu prišiel, na sociálnej sieti sa dokonca vyjadril, že ho vyhodili. Rozhodol sa preto nájsť si nový džob  a to spôsobom sebe vlastným. Do éteru vyslal netradičnú prosbu, či niekto nevie o zamestnaní pre človeka so sexy životopisom a skvelými technickými zručnosťami. Tu je dôkaz.

Farma 15 - Daniel zháňa robotu
Farma 15 - Daniel zháňa robotu  |  FOTO:  instagram.com/danielknazik

Takto Daniel pomáhal stavať farmársku kaplnku:

Staň sa novou kráľovnou alebo kráľom Farmy! Online prihlášku pošlite prostredníctvom prihlasovacieho formuláru.

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.  Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024 prostredníctvom online formuláru

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie