• Relácie
  • Iveta
  • Dojímavý záver seriálu o Ivete Bartošovej. Posledné minúty pred smrťou

Dojímavý záver seriálu o Ivete Bartošovej. Posledné minúty pred smrťou

Iveta plánovala veľký comeback. Ten jej mal zabezpečiť koncert, ktorý bol vypredaný. Speváčka podala fantastický výkon a fanúšikovia boli nadšení. Dojem z koncertu však pokazila bitka medzi jej manželom Josefom Rychtářom a Zdeňkom Macurom, ktorý sa pasoval za jej ochrancu a bol presvedčený o tom, že Josef Ivetu týra a nalieva ju alkoholom.

​V seriáli sa Ivetino sklamanie zo záveru koncertu stáva kľúčovým momentom, kedy si povie dosť. Už nechce, aby niekto neustále preberal kontrolu nad jej životom a podceňoval ju. Rozhodla sa ju prevziať nad svojím životom sama.

Seriál postavu Ivety zachytáva, ako sa po dlhšej abstinencii vyberie do večierky po fľašu s alkoholom. Predavačovi sa zdôveruje, čo ju ťaží.

„Všetci sa mi stále smejú. Hovoria, že som hlúpa, naivná a škaredá a že som zlá mama. A myslia si, že to nepočujem. To je zlo, všade len zlo. Že vraj čakám, kto za mnou príde a čo so mnou urobí a pritom čokoľvek, čo som sama skúsila alebo sama za seba urobila, tak sa mi len vysmiali. A smejú sa mi stále. Nikto nevie, kto som, nikto nevie, kto som. Nikto nevie, čo mám skutočne vo vnútri. Už to nikoho nezaujíma, už je neskoro. Ja som tak strašne unavená, ja už nechcem byť na smiech,“ hovorí v scéne Iveta, ktorú stvárnila herečka Anna Fialová.

Iveta nakoniec fľašu s alkoholom necháva v obchode a odíde preč.

Následne začne Ivetino odpočítavanie do desať, kedy sa jej pred očami premelie celý jej život a všetky kľúčové a krásne momenty. Vzťah s Ladislavom Štaidlom, narodenie syna Artura, vzťah s Petrom Sepéšim, pekný vzťah so sestrou Janou, radosť zo speváckych úspechov, vzťah s rodičmi až po Ivetino detstvo.

Iveta Bartošová sa mesiac po svojich 48. narodeninách rozhodla ukončiť svoj život.

Celé epizódy minisérie Iveta nájdete už teraz na Voyo: 

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie