Ayaz si naplno užíva novozískanú slobodu v spoločnosti polonahých krások

Ostatní sa dobre bavia, no Öykü je čoraz naštvanejšia a naštvanejšia. A vzápätí sa neplánovane nepredstaviteľne strápni!

Aj keď sa Öykü (Özge Gürel) snaží predstierať, že sa plánovanému koncu svojho predstieraného vzťahu s Ayazom (Serkan Çayoğlu) teší, v skutočnosti je z nej dnes už od rána len uzlíček nervov. A ani Ayaz nedokáže myslieť na nič iné, len na koniec tej hlúpej hry na lásku, ktorá vlastne už dávno hrou byť prestala... Zásluhou ďalšej zlomyseľnosti Olcaya (Nezih Cihan Aksoy) a Şeymy (Nilperi Şahinkaya) spozná Öykü jeho mamu (Neslihan Yeldan) z nie práve najlepšej, vrtošivej stránky. Aby uchránil Meteho (Dağhan Külegeç) pred hroziacim boľavým odhalením pravdy o jeho priateľke (a overil si, že sa vo svojich podozreniach nemýli), pošle ho na pomoc svojej láske... A konfrontuje tú jeho! Nehľadiac na to, čo to bude znamenať pre jeho budúcnosť a šťastie, dá tej potvore ultimátum – buď Metemu do večera povie pravdu, alebo mu ju skrátka povie on sám. Za iných okolností by to možno bolo inak, no keď spolu Öykü a Mete uviaznu vo výťahu, je to peklo. Ale tiež príležitosť konečne sa otvorene porozprávať o veciach, o ktorých spolu nikdy predtým nehovorili, vďaka čomu si jeden z nich uvedomí, pre koho v skutočnosti bije srdce toho druhého. A to mení... Úplne všetko.

Galéria

Meteho nečakané oznámenie je pre všetkých veľkým prekvapením. Obrovským. Nečudo, že Bülent (Hakan Çimenser) s Önem sa rozhodnú to svoje radšej ešte odložiť. Aj keď to nevyzeralo veľmi nádejne, Sibel (Fatma Toptaş) a İlker (Serkan Börekyemez) sa napokon predsa len udobria. Keď sa Öykü a Şeyma dozvedia, že Ayaz a Mete trávia víkend pri mori, kde budú určite vystavení mnohým pokušeniam, spolu s Burcu (Nihal Işıksaçan) a Emrem (Aras Aydın) vyrazia za nimi! Ayaz si naplno užíva novozískanú slobodu v spoločnosti polonahých krások. Akoby neexistoval zajtrajšok... Ostatní sa dobre bavia, no Öykü je čoraz naštvanejšia a naštvanejšia. A vzápätí sa neplánovane nepredstaviteľne strápni!

Keď už sa zdá, že tento víkend ani nemôže byť čudnejší, všetko sa ešte viac skomplikuje tým najšibnutejším spôsobom, keď do letoviska dorazia ďalší rekreanti...

Sledujte v pondelok, 22. apríla, o 19.00!

Öykü, ty ľutuješ, že si sa s Ayazom rozišla?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie