Potvora Şeyma nájde spôsob, ako z Ayaza v Meteho očiach urobiť sprostého klamára

Nanešťastie má dnes vážne zlý deň, pretože aj Öykü, hoci nechtiac, ho raní, ako ešte nikdy žiadna iná...

Nielen Emre (Aras Aydın), ale aj jeho malí zverenci sa kráľovsky bavia na totálne drevenej Burcu (Nihal Işıksaçan), ktorá sa až dojemne komicky snaží napraviť, čo pokazila. Öykü (Özge Gürel) znervóznie, keď sa v reštaurácii, kde márne čaká na falošného Ahmeta, zrazu zjaví Ayaz (Serkan Çayoğlu) v spoločnosti akejsi dlhonohej gazely... Sibel (Fatma Toptaş) nevychádza z údivu, ako veľmi sa İlker (Serkan Börekyemez) teraz snaží urobiť jej radosť. A z údivu nevychádza ani Öykü , keď sa „Ahmet“ konečne dostaví. Je to totiž nefalšovaná chodiaca katastrofa! Şeyma (Nilperi Şahinkaya) napokon naberie odvahu a povie Metemu (Dağhan Külegeç) pravdu o svojom predošlom vzťahu. No nie celú, a mierne, ehm, učesanú... Manželkino najväčšie želanie İlkera tak vydesí, že v mdlobách skončí priamo v tanieri s dezertom! Obe fingované rande – Ayazovo i Öyküino -, dopadnú vážne katastrofálne. Najvyšší čas na zmenu stratégie, taktický ústup a... Niečo skutočné. Nevraví sa totiž len tak, do vetra, že pravá láska prichádza, keď sú dve srdcia pripravené. Önem (Neslihan Yeldan) sa rozhodne, že okrem Olcaya (Nezih Cihan Aksoy) potrebuje ďalšieho asistenta (presnejšie, asistentku). A rozhoduje sa medzi Şeymou a Öykü!

Galéria

Ayaza rozladí a nahnevá, keď zistí, že Şeyma Metemu zatajila to najpodstatnejšie. Dokonca sa preto odmietne stretnúť s Öykü, čím v nej však, paradoxne, prebudí zvedavosť i bojovnosť. Rozhodne sa mu skrátka oplatiť nedávnu láskavosť a rozveseliť ho. Po tom, čo nedávno náhodou začul, má Bülent (Hakan Çimenser) vážne obavy, že jeho syn sa so zásnubami možno unáhlil. Ayazovo nečakané priznanie, alebo skôr vyznanie, Öykü vystraší, preto zareaguje asi najhoršie, ako môže – a raní ho, hoci nechtiac, ako ešte nikdy žiadna iná... Nanešťastie, Ayaz má dnes vážne, vážne zlý deň, potvora Şeyma totiž nájde spôsob, ako z neho v očiach najlepšieho priateľa urobiť sprostého klamára.

Pravda, akokoľvek prekrútená, prifarbená či zadupaná do zeme, napokon skôr či neskôr vyjde najavo. A zvyčajne s riadnym treskom. No srdce dokáže spoľahlivo zlomiť aj jej popieranie – obzvlášť, ak ide o lásku....

Sledujte v stredu, 24. apríla, o 19.00!

Som šťastný, keď si pri mne...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie