Öykü zachráni krk a miesto, len ak budú s Ayazom... Zamilovaní!

A to je, vzhľadom na ich tvrdohlavo predstierané „len kamarátstvo“, obrovská výzva.

Intrigánku Şeymu (Nilperi Şahinkaya) rozladí, keď Önem (Neslihan Yeldan) poverí Öykü (Özge Gürel) dôležitou úlohou. Netrvá dlho a spolu s rovnako neprajným darebákom Olcayom (Nezih Cihan Aksoy) začnú znova sabotovať jej snahu... Aj keď by na všetko rád zabudol, Metemu (Dağhan Külegeç) neprestáva vŕtať v hlave, čo sa dozvedel od Ayaza (Serkan Çayoğlu), a následne i od svojho otca (Hakan Çimenser). Rozhodne sa preto tajne si preveriť Rızovo (Serdar Çakmak) súkromie. Meral (Ayşegül Ünsal) pred Cemom (Tamer Berke Sarıkaya) a Öykü stále úzkostlivo tají problémy, ktorým už dlhšie čelí. Burcu (Nihal Işıksaçan) by veľmi rada Emreho (Aras Aydın) lepšie spoznala. A zdá sa, že konečne bude mať príležitosť. „Len kamaráti“ Ayaz a Öykü spolu strávia temer celý deň robením vecí, aké skrátka „len kamaráti“ robievajú. Teda, podľa Ayaza. Öykü statočne plní jeho strelené nápady, no keď mu ako jeho „len kamarátka“ má nájsť dievča následne sa prizerať, ako sa spolu zabávajú, je to už vážne prisilná káva...

Galéria

Zasnúbení sú sotva pár dní, no vo vzťahu Meteho a Şeymy to začína vážne škrípať. Keď sa jej Ayaz zdôverí, čo ho trápi, Öykü Meteho pod falošnou zámienkou vyláka von, aby sa tí dvaja konečne pomerili. Jej gesto však ocení len jeden z nich... Diablica Şeyma zariadi, aby nič netušiaca Öykü šéfku zase sklamala, takže ak sa nestane zázrak, opäť skončí na dlažbe – a tentoraz už zrejme definitívne. Emreho prekvapenie vyrazí Burcu dych. Nech už čakala čokoľvek, toto je tisíckrát lepšie. Miliónkrát! Meteho opakovane mučia nočné mory. Ako inak, so Şeymou v hlavnej úlohe. Jediný, kto ešte môže zachrániť Öykü krk a miesto, je Ayaz. No len ak budú, verte tomu alebo nie... Zamilovaní! A to je, vzhľadom na ich „len kamarátstvo“, obrovská výzva.

Vzťah Emreho a Burcu sa nenápadne, krôčik po krôčiku, mení z priateľstva na lásku. No to, našťastie, nie je jediná dobrá správa dnešného dňa!

Sledujte vo štvrtok, 25. apríla, o 19.00!

Všetko je také jednoduché, však? Aký len máš krásny ružový svet!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie