Medzi Ayazom a Öykü to v poslednom čase trochu škrípe

Kvôli Derinovi a jeho spontánnej ponuke pre Öykü, ktorá je jej priateľovi, pochopiteľne, tŕňom v oku.

Öykü (Özge Gürel) s Ayazom (Serkan Çayoğlu) majú obrovské šťastie, že ich počas strašenia nových nájomníkov v jej bývalom domove nik neprichytí – a zároveň ukážkovú smolu, pretože v ňom zostanú na noc zamknutí! Presnejšie, v jej bývalej izbe... Nečakaná návšteva Önem (Neslihan Yeldan) ešte viac rozladí. Má čo robiť, aby si Meral (Ayşegül Ünsal) nevšimla jej naštvaný výraz, Bülentovi (Hakan Çimenser) však neujde. Po rozhovore s Olcayom (Nezih Cihan Aksoy) si Şeyma (Nilperi Şahinkaya) zahanbene uvedomí, že aj iní ľudia majú svoje problémy a trápenia, mnohí dokonca oveľa väčšie a boľavejšie ako sú tie jej. A že hoci sa teraz cíti sama a opustená, vlastne vôbec nevie, aká strašná je skutočná samota... Smutného Meteho (Dağhan Külegeç) aspoň na chvíľku privedie na iné myšlienky náhodné stretnutie s kamarátkou zo štúdií Gizem (Açelya Özcan). Ayaz a Öykü spolu strávia noc. Samozrejme, vo všetkej počestnosti. Keď sa konečne zobudia, slnko je už vysoko na oblohe, dvere stále zamknuté a... Celý byt prázdny! Şeyma si vstúpi do svedomia a pokúsi sa o zázrak. Dokonca preto obetuje to najvzácnejšie, čo má... Önemin najnovší nápad a spôsob, akým ho prezentuje, Öykü hlboko raní a urazí. Tak veľmi, že v hneve urobí niečo, čoho by nikdy neverila, že raz bude schopná!

Galéria

İlker (Serkan Börekyemez) nikdy nebol veľmi taktný, takže asi neprekvapí, že aj počas spoločných raňajok v staronovom byte Acarovcov s priateľmi práve on strelí pomyselného capa. Ako inak, ide o Şeymu... Meral a Bülent si každým dňom rozumejú viac a viac. Naopak, medzi Ayazom a Öykü to v poslednom čase trochu škrípe - kvôli Derinovi (Özgür Çevik) a jeho spontánnej ponuke pre Öykü, ktorá je jej priateľovi, pochopiteľne, tŕňom v oku. Sotva sa Şeyma spamätá zo šoku z toho, čo večer videla, navštívi Meteho domnelú milenku a zoznámi sa s ňou! Vlastne, zoznámi sa s ňou jej alter ago, dizajnérka Melek. Öykü desí predstava, že Ayaz možno porušil sľub, ktorý jej dal. Bez ohľadu na to, ako veľmi ho ľúbi a ako veľmi on ľúbi ju, má skrátka svoju hrdosť! Všetci sú v šoku, keď sa televíznej reportáže dozvedia, ako Önem, ctiac či nechtiac, verejne ponížila Öykü.

Za všetky hriechy sa platí. Ani Şeyma nie je výnimka, hoci sa veľmi snaží všetko napraviť. No ani u Meteho, ani u Öykü s kajúcnosťou nepochodí, vôbec ju totiž nepustia k slovu...

Sledujte vo štvrtok, 9. mája, o 19.00!

Choď sa domov vyplakať... A môžeš začať plánovať nové intrigy!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie