Spor rozhádaných párov sa vyhrocuje, šance na udobrenie sú mizivé

Nečudo, lebo keď si ženy večer pozvú svalnatého suseda... Chlapi si objednajú nefalšovanú brušnú tanečnicu!

Keď ju brat (Dağhan Külegeç) konfrontuje s tým, čo podľa neho urobila, Burcu (Nihal Işıksaçan), zahnaná do kúta, vyrukuje s ďalším klamstvom, len aby neodhalil, čo naozaj spravila... Öykü (Özge Gürel) začne pracovať pre Derina (Özgür Çevik). Aj keď to spočiatku vyzeralo, že ju tentoraz už bez milosti vyhodí, Önem (Neslihan Yeldan) Şeymu (Nilperi Şahinkaya) prekvapí ďalšou šancou. No nie azda preto, že jej na nej záleží... Chce sa skrátka pomstiť! Öykü sa podarí malý zázrak, keď presvedčí Derina, aby urobil to, čomu sa obvykle vyhýba ako čert krížu – aby jej zapózoval pred objektívom. Zdá sa, že okrem Ayaza (Serkan Çayoğlu) majú dnes všetci jeho mužskí priatelia zlú náladu. Mete, Emre (Aras Aydın), İlker (Serkan Börekyemez)... Ako inak, dôvodom sú ich polovičky. No aj atmosféra na stretnutí trojice ich partneriek v inej reštaurácii – Öykü, Burcu a Sibel (Fatma Toptaş) – by sa dala krájať. Kvôli tým trestuhodne zadubeným nešťastníkom, samozrejme! A tak sa ich rozhodnú trochu vytrestať... Vypáli to však trochu inak, než ako si naplánovali.

Galéria

Je to na porazenie, no čisto dámska a čisto pánska jazda sa neplánovane skomplikujú, keď Öykü, Burcu a Sibel dorazia do vidieckeho domu zarovno s Ayazom, Emre a İlkerom! Nešťastná Şeyma sa tak trochu Olcayovou (Nezih Cihan Aksoy), a tak trochu vlastnou vinou ocitne v absurdnej situácii. Je totiž práve u Gizem (Açelya Özcan), keď sa tam zrazu zjaví Mete! Spor rozhádaných párov sa vyhrocuje, šance na udobrenie sú mizivé. Nečudo, lebo keď si ženy večer pozvú svalnatého suseda, drevorubača Ferata... Chlapi si objednajú nefalšovanú brušnú tanečnicu!

Keď už sa zdá, že jej situácia hádam ani nemôže byť horšia, Şeyma úplnou náhodou odhalí niečo, čo jej expresne zlepší náladu...

Sledujte v pondelok, 13. mája, o 19.00!

Uvidia, aké to je - žiť s bezočivcami!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie