Öykü možno všetko stratí... Alebo získa viac, než sa odvážila snívať!

Jej osud pritom stojí a padá na rozhodnutí osoby, pred ktorou sústavne rapoce a zároveň stráca niť.

Ayaza (Serkan Çayoğlu) naozaj neskutočne štve, že v „priateľskom zápase“ nad ním Derin (Özgür Çevik) výrazne vedie, obzvlášť pred Öykü (Özge Gürel). Ale ktovie, možno presne takýto drsný budíček potreboval, aby sa zmobilizoval a efektne obrátil skóre! Gizem (Açelya Özcan) sa pokúsi zmieriť s Metem (Dağhan Külegeç), no on si ju nechce ani len vypočuť. Preňho je ich vzťah skrátka už uzavretá záležitosť. Öykü sa Ayazovi zdôverí s jednou z najväčších tráum, ktoré ako veľmi mladučká zažila – o dôvode, prečo nezmaturovala... Poznanie, že Ayaza teraz bude mať neustále za zadkom, či už sa mu to páči alebo nie, Derina rozladí. Şeymu (Nilperi Şahinkaya) vystraší a nahnevá, keď sa v jej izbe zrazu zjaví správca, akoby sa nechumelilo, a ani slušne nevyčká, kedy (a či) ho vpustí. Ayaz požiada Emreho (Aras Aydın) a İlkera (Serkan Börekyemez) o pomoc s prípravou prekvapenia pre nič netušiacu Öykü. Şeyma si opäť bolestne uvedomí, aká je strašne sama. Nečudo, že úplne na dne zavolá Metemu. Našťastie... Önem (Neslihan Yeldan) sa kráľovsky baví, keď sa dozvie, čo Öykü zase v dobrej viere vyviedla. Stál sa jej chce pomstiť a vidieť ju na kolenách, no takto skvelo by to ani sama nenaplánovala! Burcu (Nihal Işıksaçan) sa neprestáva miešať do bratovho súkromia, hoci on o to nestojí, ani trochu. Öykü urobí obrovskú chybu, keď sa Şeyme, ktorá sa jej znova príde ospravedlniť, opakovane obráti chrbtom...

Galéria

Zdá sa, že Önem si môže gratulovať. Nešťastná Şeyma totiž napokon kajúcne zaklope na jej dvere... Asi neprekvapí, že jediný, kto pri pohľade na veľkú lásku Öykü a Ayaza necíti dojatie, ale je, naopak, neprehliadnuteľne znechutený, je Derin. Öykü možno všetko stratí... Alebo získa viac, než o čom sa odvážila snívať! Jej osud pritom stojí a padá na rozhodnutí osoby, pred ktorou sústavne rapoce a zároveň stráca niť. Aj keď by na to, vzhľadom na okolnosti, asi stavil málokto, Olcay (Nezih Cihan Aksoy) a Şeyma si k sebe opäť nájdu cestu.

Sibel (Fatma Toptaş), Burcu, Emre a İlker zo všetkých síl snažia pomôcť Öykü, no zvolia si naozaj dosť zvláštny, živelný spôsob. Skrátka a dobre, bez rozmyslu vytresnú úplne všetko, čo im slina na jazyk prinesie!

Sledujte v stredu, 15. mája, o 19.00!

Mala som sa premeniť na kameň!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie