Monika dá Öykü prakticky nesplniteľnú úlohu, a zároveň lekciu na nezaplatenie...

Ešteže má Burcu, Sibel a Ayaza. A tiež Derina, z čoho však posledný menovaný, pochopiteľne, nemá veľkú radosť.

Şeyma (Nilperi Şahinkaya) má pocit asi ako Popoluška, ktorá sa po prvý raz ocitla v paláci, keď ju Olcay (Nezih Cihan Aksoy) vezme do Öneminho (Neslihan Yeldan) tajného obchodu - aby našla svoj nový štýl i tvár. Naopak, Öykü (Özge Gürel) si na dražbe naozaj vzácnych kúskov z rôznych epoch pripadá dosť stratene a nepatrične. A súdiac podľa İlkerovho (Serkan Börekyemez) neskutočného faux pas... Nie je jediná. No momentálne je na tom zo všetkých priateľov najhoršie, bez debaty. Podarí sa jej totiž ďalší kiks – a tento jej už zrejme definitívne zničí kariéru! Žeby bola naozaj prekliata? Ešteže má priateľov, ktorí by pre ňu bez váhania skočili asi aj pred idúci vlak, ak by bolo treba. A nie, nejde len o Ayaza (Serkan Çayoğlu)... Önem požiada Şeymu, aby sa zblížila s Derinom (Özgür Çevik). Hoci, v jej prípade sa prosba prakticky rovná príkazu... Aby jeho láska aspoň na chvíľku zabudla na priam ochromujúcu paniku, ktorú má z talianskej módnej návrhárky Moniky (Jale Arıkan), vezme ju Ayaz na miesto, ktoré by si sama určite nevybrala... Do posilňovne! Gizem (Açelya Özcan) sa opäť pokúsi napraviť pošramotené vzťahy s Metem (Dağhan Külegeç). A tentoraz do toho dá naozaj všetko. Rozhovor s Derinom Şeymu prekvapí, v mnohých ohľadoch. Nečudo, je zvláštne, keď vás niekto odhadne tak dobre, so všetkými plusmi aj mínusmi, hoci sa vôbec nepoznáte.

Galéria

Nech už si Mete od dnešného večera sľuboval čokoľvek, dočká sa riadne studenej sprchy, keď sa pokúsi znovu zblížiť s expriateľkou! Monika dá Öykü prakticky nesplniteľnú úlohu, a zároveň lekciu na nezaplatenie... Ešteže má Burcu (Nihal Işıksaçan), Sibel (Fatma Toptaş) a Ayaza. A tiež Derina, z čoho však posledný menovaný, pochopiteľne, nemá veľkú radosť. Keďže ide o veľa, Ayaz zapriahne do práce overený tandem - Emreho (Aras Aydın) a İlkera -, Derin zase požiada o pomoc Şeymu. Obaja tak veľmi, veľmi chcú zabodovať u Öykü... No vyhrať môže len jeden.

Ťažko povedať, kto je viac šokovaný Monikiným nečakaným verejným oznámením – Ayaz, Öykü či Önem? Obrovské prekvapenie, ktoré poriadne zatrasie jeho sebavedomím, však dnes čaká aj Meteho...

Sledujte vo štvrtok, 16. mája, o 19.00!

Moji drahí, tento deň je môj posledný...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie