Jediná veta v sekunde ukončí sústavné hádky aj súperenie Şeymy a Öykü

A je o to vzácnejšia, že nie je výsledkom žiadnych intríg, príkazov, ani do posledného detailu premyslených plánov...

Ayaz (Serkan Çayoğlu) už nie je sám, kto má Derina (Özgür Çevik) v zuboch – po tom, čo včera videl, je naňho riadne napálený aj Mete (Dağhan Külegeç). Şeyma (Nilperi Şahinkaya) márne dúfa, že jej Öykü (Özge Gürel) možno predsa len odpustí, keď teraz opäť pracujú obe na rovnakom mieste – bývalá najlepšia kamarátka ju totiž vytrvalo ignoruje, akoby bola vzduch... Burcu (Nihal Işıksaçan) a Emre (Aras Aydın) sú poriadne zmätení, keď im Sibel (Fatma Toptaş) nadšene zvestuje krásnu novinku, ktorú však İlker (Serkan Börekyemez) vzápätí poprie! Monika (Jale Arıkan) dá Derinovi ponuku, aká sa neodmieta. O to viac ju prekvapí, čím jej prijatie podmieni. Presnejšie, kým... Önem (Neslihan Yeldan) pokračuje v zákulisnom brojení proti synovej priateľke, ktorej stále nevie ani na meno prísť. Skrátka a dobre, vydupe si vlastného človeka v Derinovom tíme – a človek ani nemusí byť jasnovidec, aby si tipol, koho! A od tejto osoby očakáva jediné... Že konečne rozdelí Ayaza a Öykü.

Galéria

Monika nevie, akoby riadila škôlku, a nie úspešnú nadnárodnú spoločnosť, keď sa stane nechceným svedkom zlostného hašterenia Şeymy a Öykü, ktoré sa v spoločnosti jedna druhej zjavne vôbec nevedia ovládať. Emre a İlker sa, na veľkú zlosť Ayaza a Meteho, vôbec nesprávajú tak, ako si predstavovali, keď ich zavolali ako posily na stretnutie s Derinom. Práve naopak! A napokon sa situácia vyvinie naozaj nečakaným spôsobom... Jediná veta v sekunde ukončí sústavné hádky, súperenie aj podpichovanie Şeymy a Öykü. A je o to vzácnejšia, že nie je výsledkom žiadnych intríg, príkazov, ani do posledného detailu premyslených plánov...

Öykü urobí ďalšiu hlúpu chybu, keď o Monikinej neuveriteľnej ponuke povie prakticky úplne každému - okrem človeka, ktorého život sa vďaka nej môže otriasť v základoch rovnako ako ten jej. Správne, Ayaza!

Sledujte v piatok, 17. mája, o 19.00!

Presne to som od teba čakala!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie