Sotva sa Öykü znova dokáže usmievať, opäť stratí pevnú pôdu pod nohami

U Acarovcov totiž zrazu zazvoní minulosť – jej zhmotnená najhoršia nočná mora.

Kým Öykü (Özge Gürel), Burcu (Nihal Işıksaçan) a Sibel (Fatma Toptaş) zaháňajú depresiu spôsobenú roztržkami s partnermi tonami sladkostí, Mete (Dağhan Külegeç), Ayaz (Serkan Çayoğlu) a İlker (Serkan Börekyemez) dajú prednosť osvedčenej medicíne... Alkoholu. A popritom si jedni i druhí krátia čas nonstop frflaním na opačné pohlavie. Aby Öykü konečne mala istotu, či ju Ayaz ľúbi alebo nie, dievčatá vymyslia strelený plán, ako ho otestovať. A aj İlker má plán, ešte o čosi strelenejší. Na jeho smolu ho však jeho rázna manželka raz-dva zruší ako lístok na autobus! No ani Ayaz nie je včerajší, takže tiež prakticky okamžite pochopí, čo sa deje a s neskrývaným potešením sa rozhodne uštedriť lekciu tej, ktorá ho aj s kamarátkou „nenápadne“ sleduje na každom kroku - nevidel by ich totiž asi len slepý! Önem (Neslihan Yeldan) je rozhodnutá urobiť čokoľvek, využiť všetky tromfy, aby porazila Öykü a získala jej miesto i najnovšiu zákazku. Mete už sa nedokáže len tak nečinne prizerať, ako sa Ayaz trápi kvôli Öykü a Öykü zase kvôli Ayazovi. Rozhodne sa priateľom pomôcť, a to dosť netradičným spôsobom... Skrátka ich k sebe v nestráženej chvíli pripúta a hotovo!

Galéria

Netrvá dlho a možno trochu otravná, ale inak celkom zábavná situácia sa zmení na nefalšovanú drámu, keď tí dvaja smoliari najprv uviaznu v zápche a vzápätí sa stanú rukojemníkmi neznámeho ozbrojeného zúfalca sklamaného láskou... Ak by Mete jedného dňa zvažoval zmenu profesie, mohol by to pokojne skúsiť ako vzťahový poradca či kouč. Jeho vytrvalosť s nepoučiteľnými tvrdohlavcami Öykü a Ayazom, a tiež neotrasiteľná viera, že si k sebe napokon predsa len nájdu cestu, nech sa tomu bránia akokoľvek urputne, sú totiž naozaj obdivuhodné. Sotva sa Öykü znova dokáže usmievať, opäť stratí pevnú pôdu pod nohami. U Acarovcov totiž zrazu zazvoní minulosť – jej zhmotnená najhoršia nočná mora.

Keď sa Bülent (Hakan Çimenser) vráti zo zahraničia, nová realita doma ho nepoteší. Práve naopak, je nepredstaviteľne nahnevaný. A tak urobí niečo, čo dúfal, že nikdy nebude musieť – prinúti syna vybrať si...

Sledujte v piatok, 24. mája, o 19.00!

Myslíš, že nás videl...?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie