Monika sa rozhodne pripraviť Öykü nezabudnuteľné narodeniny

Preto požiada o radu a pomoc jej priateľov – Burcu, Emreho, Sibel a İlkera. Tvrdším orieškom však zrejme bude Ayaz...

Nečakaným návratom otca Kemala (Hasan Şahintürk) a nepochopiteľným postojom mamy (Ayşegül Ünsal) totálne vykoľajená Öykü (Özge Gürel) sa nedokáže, a ani nechce upokojiť. Vďaka Ayazovi (Serkan Çayoğlu), ktorý jej v snahe uchrániť ju pred možno najväčšou chybou jej života so srdcom na dlani otvorí svoju trinástu komnatu, však svoj ublížený nezmieriteľný postoj k mužovi, ktorý jej ako prvý zlomil srdce, možno napokon predsa len prehodnotí... Burcu (Nihal Işıksaçan) sa rozhodne začať si budovať nový život „od piky“ – a aby Emre (Aras Aydın) pochopil, že to myslí vážne, prijme prácu, ktorú by iní zrejme odmietli ako podradnú. Ayaz si nevšimne, že ho už dlhšie ktosi sleduje a trpezlivo čaká na príležitosť odfotiť ho v kompromitujúcej situácii. A tá sa mu naskytne prekvapivo rýchlo... Keďže Öykü chce poznať pravdu, Meral jej napokon povie, prečo sa rozhodla jej otcovi odpustiť, hoci jej, hoci im obom... Vlastne všetkým trom svojím odchodom pred rokmi tak veľmi ublížil. Teda, nepovie jej celú pravdu, len jej časť. Tú, čo môže – tú, ktorá sa týka Cema (Tamer Berke Sarıkaya). Bülent (Hakan Çimenser) a Ayaz sú v šoku, keď Meteho (Dağhan Külegeç) uvidia v stave, v akom ešte nikdy predtým – zničeného a úplne na dne... Burcu, ako správna kamarátka, Öykü poriadne vyčistí žalúdok – kvôli tej nezmyselnej hre na „iba priateľov“ s Ayazom, aj kvôli jej otcovi, ktorému sa stále vyhýba ako čert krížu.

Galéria

Po ďalšom rozhovore s exmanželom sa nešťastnej Meral po lícach kotúľajú horúce slzy ako hrachy... Monika (Jale Arıkan) sa rozhodne pripraviť Öykü nezabudnuteľné narodeniny. Preto požiada o radu a pomoc jej priateľov – Burcu, Emreho, Sibel (Fatma Toptaş) a İlkera (Serkan Börekyemez). Tvrdším orieškom, ak nie nerozlúsknuteľným, však zrejme bude Ayaz... Şeyma (Nilperi Şahinkaya) si môže konečne gratulovať, v boji o Meteho srdce totiž získa nečakaného spojenca! Na rozdiel od Emreho, ktorý nevie, či sa má na výbušnej reakcii svojej priateľky na otravného zákazníka smiať alebo plakať, İlker je na pokraji nervového zrútenia. Je dosť možné, že jej prvý deň v novej práci bude zároveň aj jej posledným!

Pri najkrajšom narodeninovom darčeku pre Öykü sú všetci prítomní nadšení a dojatí, kyslé výrazy v tvárach nedokážu skryť len Önem (Neslihan Yeldan), Olcay (Nezih Cihan Aksoy) a, samozrejme, Şeyma...

Sledujte v pondelok, 27. mája, o 19.00!

Oh, Burcu... Pri tom všetkom si nezabudla?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie