Keď ju Öykü zasvätí do svojho plánu, Meral neskrýva obavy

Vie totiž, ako veľmi Önem jej dcéru neznáša, takže je to absolútne pochopiteľné a... Prezieravé.

Öykü (Özge Gürel) je z odhalenia smutnej pravdy o otcovi (Hasan Şahintürk) v šoku. Nedokáže prestať plakať, hlavou jej víria tisíce myšlienok a emócií, hnevá sa naňho i na seba... No najmä má strach, že ho stratí skôr, než mu stihne povedať všetko, čo má na srdci. Vo svetle udalostí posledných dní si İlker (Serkan Börekyemez) konečne uvedomí, čo je v živote podstatné, na čom naozaj záleží. A aj Ayaz (Serkan Çayoğlu) už akoby úplne zabudol na tú nezmyselnú hru na „iba kamarátov“... Plán na definitívne vymazanie nenávidenej Öykü z ich životov, ktorý ohromenej Önem (Neslihan Yeldan) odprezentuje Şeyma (Nilperi Şahinkaya) je bezpochyby to najodpornejšie, najpodlejšie a najkrutejšie, čo kedy vymyslela. A to už je čo povedať! Öykü požiada Ayaza o veľkú láskavosť, obrovskú. S takou malilinkou dušičkou, že nie raz, ale hneď niekoľkokrát prepočuje jeho súhlas... Nečudo, ide totiž o niečo totálne strelené! A pritom krásne. Vlastne asi to najkrajšie, o čom dve srdcia bijúce ako jedno môžu spolu snívať - o prísľub spoločnej budúcnosti. Sotva sa zákerná zmija Şeyma dozvie, čo sa chystá, urobí, žiaľ, presný opak toho, čo svätosväte sľúbila Metemu (Dağhan Külegeç) – ešte zahorúca všetko vyzradí svojej šéfke!

Galéria

Ayazovi naozaj niet čo závidieť, pretože čeliť maminmu hnevu a výčitkám je asi ako, ehm... Stáť pred španielskou inkvizíciou. Bez preháňania. Monika (Jale Arıkan) nechce na Öykü tlačiť, no aspoň trochu predsa len musí – čas, ktorý jej dala na prípravu novej kolekcie totiž čochvíľa vyprší. Şeyma získa cenný tromf proti nenávidenej budúcej švagrinej Burcu (Nihal Işıksaçan), ktorý sa rozhodne zúročiť ešte dnes! Jej jediným úmyslom je pritom, samozrejme, Burcu sprosto ponížiť. No dopadne to trochu inak, ako očakávala. Keď ju Öykü zasvätí do svojho plánu, Meral (Ayşegül Ünsal) neskrýva obavy. Vie totiž, ako veľmi Önem jej dcéru neznáša, takže je to absolútne pochopiteľné a... Prezieravé.

Aj keď pôvodne mal Emre (Aras Aydın) v úmysle Bülentovu (Hakan Çimenser) veľkorysú ponuku s vďakou odmietnuť, niečo, čo otec jeho lásky povie – a to, ako to povie -, napokon jeho názor zmení...

Sledujte v utorok, 28. mája, o 19.00!

Je koniec, však?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie