Svadobný deň Öykü a Ayaza je konečne tu - a bude plný prekvapení!

Isté je, že naň nik z prítomných tak skoro nezabudne, nič totiž nejde tak, ako má...

Ťažko povedať, čo tým prešpekulovaná potvora Şeyma (Nilperi Şahinkaya) vlastne sleduje, keď sa stretne so svojím bývalým Rızom (Serdar Çakmak)... Len aby mu šplechla do tváre, ako veľmi ho nenávidí a že si vezme Meteho (Dağhan Külegeç)? Rozhodne to je ale chyba, za ktorú skôr či neskôr určite zaplatí... Nečakaná prosba Öykü (Özge Gürel) Moniku (Jale Arıkan) veľmi prekvapí a dojme. Rızov „darček“ Meteho totálne vykoľají. Nečudo, že keď sa ho Şeyma trápne pokúsi presvedčiť, že je všetko inak, na chvíľku nad sebou stratí kontrolu a urobí niečo, čoho si ani nedokázal predstaviť, že by bol schopný. Öykü má po chlebe, pretože aj keď nemá na zábavu ani najmenšiu chuť, mama (Ayşegül Ünsal) a kamarátky ju vytiahnu do hammamu! Koniec koncov, je predsa budúca nevesta – a tradície sú tradície... Önem (Neslihan Yeldan) je odhodlaná svadbe zabrániť za každú cenu, a tak pritlačí na Şeymu, aby Ayazovo (Serkan Çayoğlu) vymyslené záletníctvo vyšperkovala ďalšími dôkazmi, ktoré lásku jej syna a Öykü nadobro pochovajú skôr, než si tí dvaja stihnú vymeniť obrúčky! Kým muži slávia Ayazovu rozlúčku so slobodou v jednom z najvychytenejších istanbulských podnikov a skvele sa bavia (teda, až na Meteho), ženy pripravia Öykü o čosi komornejšiu tradičnú Noc henny.

Galéria

Svadobný deň Öykü a Ayaza je konečne tu. Nevesta je krásna ako obrázok, všetci hostia už dorazili (dokonca aj tí nezasvätení, ktorí ešte stále nemajú ani najmenšie tušenie, čo sa bude diať), no po ženíchovi akoby sa zem zľahla. Jediný, kto pozná dôvod jeho neospravedlniteľného meškania je Mete. Pretože len najlepšieho kamaráta môže požiadať o nepredstaviteľnú vec... Isté je, že na dnešný deň nik z prítomných tak skoro nezabudne. Táto svadba bude totiž plná prekvapení!

Aj keď nič nejde tak, ako má, ten, koho srdce má naplniť hrdosť a pokoj, si nič nevšimne. No ďalšie je zlomené, rozbité na milión kúskov...

Sledujte v stredu, 29. mája, o 19.00!

Kde môže byť Ayaz? Radšej mu hneď zavolám

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie