Znepokojivý pohľad, ktorý sa Ayazovi naskytne, potvrdí jeho najhoršie obavy...

Zrazu sa totiž zdá, že v tom prekliatom milostnom trojuholníku je tým tretím práve on!

Hoci neurobil nič zlé, zvonka to, žiaľ, vyzerá inak. A Ayaz (Serkan Çayoğlu) za to zaplatí privysokú cenu... Už to začína vyzerať ako začarované, keď sa pred İlkerom (Serkan Börekyemez) zrazu zjaví ten istý nastávajúci otec, čo už dvakrát predtým. A tentoraz v jeho vlastnej pizzérii! Teraz, keď už Öykü (Özge Gürel) vie, že ju chcel Ayaz požiadať o ruku, striedavo je na dne a lieta v oblakoch. V každom prípade ho chce vidieť, a to hneď! Neráta však s maminou (Ayşegül Ünsal) prudkou reakciou. Presnejšie, priam absurdnou reakciou... Keď sa Burcu (Nihal Işıksaçan) kajúcne vráti domov, Metemu (Dağhan Külegeç) aj Bülentovi (Hakan Çimenser) padne zo srdca obrovský kameň. Aj keď sa to zdalo absolútne nemožné, Ayaz napokon nájde spôsob, ako sa stretnúť s Öykü. Jej bezprostredná reakcia však vôbec nie je taká, ako dúfal. No keďže spolu vzápätí tak akosi „uviaznu“, je čas na krásny reparát. Mete sa čoraz častejšie necháva unášať potenciálne naozaj nebezpečným fantazírovaním o tom, čo by bolo, keby... Cemom (Tamer Berke Sarıkaya) začína naozaj neznesiteľne plieskať puberta, drzý ako ploštica je už nielen k mame, ale i k sestre. Burcu by rada napravila svoj vzťah s Emrem (Aras Aydın), no on zjavne o zmierenie nestojí. A ani odpustiť sa jej nechystá... Monika (Jale Arıkan) sa márne snaží dopátrať pravdy o tom, kto je naozaj autorom kolekcie, ktorá sa jej tak páči, Öykü Şeymu (Nilperi Şahinkaya) nepotopí. Potopí totiž samu seba... A s veľkým treskom.

Galéria

Jeho dcérka ešte ani nie je na svete, a İlker už šalie pri predstave, že raz bude mať priateľa. Za iných okolností by sa Ayaz na kamarátovom šibnutom správaní aspoň pousmial, no tentoraz to nedokáže. Dôvodom je, samozrejme, jeho najlepší kamarát a to, ako veľmi sa za posledné obdobie zmenil. Nanešťastie, znepokojivý pohľad, ktorý sa mu krátko nato naskytne, potvrdí jeho najhoršie obavy... Zrazu sa totiž zdá, že v tom prekliatom milostnom trojuholníku je zrazu tým tretím práve on! A to je niečo, s čím sa nedokáže a nechce zmieriť. Burcu sa veľkým romantickým gestom opäť pokúsi odprosiť Emreho, no čaká ju studená sprcha. Doslova! Keď už sa zdá, že zlá situácia hádam ani nemôže byť horšia, Ayaz a Öykü sa neplánovane skompromitujú...

A keďže v živote nikdy nič nie je také zlé, aby to nemohlo byť ešte horšie, na scéne sa zrazu zjaví blonďavý anjel menom Gaye (Meltem Özçelik), ktorý ešte môže poriadne zamiešať karty!

Sledujte v utorok, 4. júna, o 19.00!

Nepohnem sa odtiaľto, dokým mi moja láska neodpustí!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie