Öykü trucuje ako trojročná – v pyžame sabotuje vlastné pytačky!

Paradoxne sa však, verte tomu alebo nie, o najväčšie prekvapenie postará niekto úplne iný... Už len tým, že príde.

Öykü (Özge Gürel) a Ayaz (Serkan Çayoğlu) sa už nevedia dočkať, kedy sa tá trápna fraška s falošným manželstvom s Metem (Dağhan Külegeç) konečne skončí. Dobrá nálada ich však raz-dva prejde, keď natrafia na vystresovanú Meral (Ayşegül Ünsal) sprevádzanú „zaťom“, ktorému sa po tom, čo pred chvíľkou našiel, do rozvodu vôbec nehrnie. A zrejme by sa expresne zmenila na nefalšovanú paniku, ak by čo i len tušili o intervencii Önem (Neslihan Yeldan) a Bülenta (Hakan Çimenser)! Krátko pred pojednávaním sa Ayaz nemôže zbaviť zlého pocitu, že niečo nie je tak, ako má byť. Možno sa mýli... A možno nie. Vraví sa, že čo sa má stať, stane sa. Lenže čo sa stať nemá, sa stáva tiež! A tak nečudo, že Öykü temer zošalie, keď zistí, že istý veľmi osobný list, ktorý by v nesprávnych rukách mohol zaúčinkovať ako odistený granát, je zrazu fuč. A nie je to jediná vec, kvôli ktorej dnes vyletí z kože. Nemôže si skrátka pomôcť, po celý čas je ako na ihlách...

Galéria

No nie je jediná, kto dnes nemá svoj deň. Şeymu (Nilperi Şahinkaya) zase poriadne rozhodí správa od Moniky (Jale Arıkan), ktorá jej dá poslednú šancu priznať sa. Inak to totiž urobí za ňu, a s poriadnym treskom! Öykü a Ayaz sa, každý z iného dôvodu, pochytia s Mehmetom Karaylım (Atilla Saral), majiteľom malej krajčírskej dielne na vidieku – netušiac, s kým majú tú česť... Şeymu temer vystrie, keď jej Önem oznámi, čo sa bude diať. S týmto teda rozhodne nepočítala! Öykü trucuje ako trojročná – v pyžame sabotuje vlastné pytačky! Paradoxne sa však, verte tomu alebo nie, o najväčšie prekvapenie postará niekto úplne iný... Už len tým, že príde.

Nič na tomto svete zjavne nie je natoľko zamotané, aby sa to doslova z minúty na minútu nemohlo skomplikovať ešte viac. Napríklad nečakanou ponukou... Alebo žiadosťou.

Sledujte vo štvrtok, 6. júna, o 19.00!

Fotka mojej mamy nebude visieť v ateliéri zlodeja!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie