To, ako Mete tlačí na Öykü, je naozaj vrchol podlosti

Vraví sa síce, že v láske a vo vojne je všetko dovolené, ale teraz, keď je taká zraniteľná a vôbec nie je sama sebou...?

Burcu (Nihal Işıksaçan) ukážkovo sknokautuje Emreho (Aras Aydın), ktorého v do tmy ponorenej reštaurácii po záverečnej považuje za vlamača. Spúta ho však z úplne iného dôvodu... Öykü (Özge Gürel) a Ayaz (Serkan Çayoğlu) spolu strávia krásny večer. Nanešťastie sa však neskončí tak, ako má, pretože sotva sa rozlúčia, Mete (Dağhan Külegeç) všetko pokazí - zachová sa totiž ako totálny sebec a nehanebne využije to, že Öykü stratila pamäť pre vlastný prospech! No Ayaz sa jej nikdy nevzdá. Nikdy. Mehmeta Karaylıho (Atilla Saral) a jeho zamestnancov nepríjemne prekvapí, keď sa v dielni zrazu zjaví polícia s povolením na prehliadku. Önem (Neslihan Yeldan), rovnako ako predtým Mete, sebecky využije amnéziu Öykü. Nečudo, maximálne jej totiž vyhovuje, že si synova priateľka nepamätá, ako otrasne, nepriateľsky, ba až kruto sa k nej správala. Zdá sa, že dlhoročnému priateľstvu Ayaza a Meteho definitívne odzvonilo... İlker (Serkan Börekyemez) a Samet (Alican Yılmaz) – ten smiešny vystresovaný chlapík, ktorého manželka je práve tiež tehotná – sa znova totálne znemožnia. A na veľkú hanbu ich krásnych polovičiek tentoraz pred početným publikom. Şeyma (Nilperi Şahinkaya) presliedi šéfovu kanceláriu – a nájde niečo, čo jej vyrazí dych.

Galéria

Vraví sa síce, že v láske a vo vojne je všetko dovolené, no to, ako Mete teraz, keď je taká zraniteľná a vôbec nie je sama sebou, tlačí na Öykü, je naozaj vrchol podlosti... Şeyma sa sprosto pokúsi vydierať Mehmeta, no čaká ju poriadne tvrdé pristátie v realite. Po Meteho šokujúcom návrhu, prakticky ultimáte, je Öykü ešte o čosi zmätenejšia. Ayaz sa zúfalo snaží, aby si spomenula, no ona sa tomu rovnako zúfalo bráni a ignoruje čoraz častejšie a jasnejšie záblesky života, na ktorý zabudla... Şeyma po tom, čo nepochodila u Mehmeta, bez hanby vytiahne rovnakú špinavosť na Önem. Niektorí ľudia sú skrátka nepoučiteľní!

Hoci Meral (Ayşegül Ünsal) a Cemovi (Tamer Berke Sarıkaya) puká srdce, keď si Öykü večer zbalí veci, vedia, že správnu cestu jej môže ukázať len a len jej vlastné...

Sledujte v pondelok, 10. júna, o 19.00!

Ak som ťa tak milovala... Prečo som na teba zabudla?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie