Aby Ayaz urobil dobrý dojem na starých rodičov Öykü, predstierajú, že je jej šéf

Takže keď sa ten zrazu zjaví v dielni, sú nútení expresne improvizovať...

Dnešný deň je asi naozaj začarovaný, ani večerné prekvapenie totiž Ayazovi (Serkan Çayoğlu) nevyjde tak, ako plánoval. Ešteže Öykü (Özge Gürel) je nekorunovaná kráľovná improvizácie a presne vie, ako večer zachrániť... Şeyma (Nilperi Şahinkaya) napokon dosiahne, o čo sa tak úporne snaží, odkedy sa všetko tak fatálne pokašlalo – zvedie Meteho (Dağhan Külegeç)! Mehmet (Atilla Saral) a Önem (Neslihan Yeldan) sa po rokoch opäť stretnú na mieste, kde kedysi stratili jeden druhého. A dnes to, žiaľ, nedopadne ani o chlp lepšie... İlker (Serkan Börekyemez), ktorému to s romantikou nikdy veľmi nešlo, napokon Sibel (Fatma Toptaş) všetko vynahradí. Burcu (Nihal Işıksaçan) a Emre (Aras Aydın) s nadšením pomôžu Öykü s tým najkrajším zavŕšením tohtoročného dňa zaľúbených, na ktorý ani ona, ani Ayaz nikdy nezabudnú... Akoby si toho Öykü už v živote nepreskákala dosť, ráno ju čaká veľmi trpké precitnutie do reality, v ktorej je jej mladší brat Cem (Tamer Berke Sarıkaya) ideál a ona, ehm, nehodná Popoluška! Na scéne sa totiž zrazu zjavia jej akční starí rodičia Sakız (Bilge Şen) a Salih (Cihat Tamer) Acarovci odhodlaní vziať budúcnosť a česť rodiny do vlastných rúk. A aj život Sibel a İlkera sa kompletne obráti naruby – kvôli bábätku. A nie kvôli tomu, čo Sibel nosí pod srdcom...

Galéria

Mete sa skrátka nedokáže zmieriť s prehrou, a tak sústavne hľadá nejakú inú cestu, ako byť Öykü zase nablízku. No rovnako ako už predtým Monika (Jale Arıkan), aj Mehmet ho raz-dva prekukne – a odmietne. Neborákovi İlkerovi naozaj niet čo závidieť, pre Sibel je teraz tým najhorším chlapom pod slnkom! Aby Ayaz urobil dobrý dojem na starých rodičov Öykü, predstierajú, že je jej šéf. Takže keď sa ten zrazu zjaví v dielni, sú nútení expresne improvizovať a predstavia ho ako jeho otca! Koľká irónia... Keď už sa zdá, že je konečne všetko na dobrej ceste, Bülentovou (Hakan Çimenser) zásluhou sa to opäť ocitne v troskách. Şeyma s neskrývaným potešením a krutosťou vmetie Önem do tváre, čo ani nemá overené – že Monika a Mehmet sú pár!

Nech už je İlker akýkoľvek, jedno mu uprieť nemožno – srdce má zo zlata. A tak neprejde ani 24 hodín a rozkošný drobček, či už je jeho alebo nie, mu prirastie k srdcu.

Sledujte v stredu, 12. júna, o 19.00!

Veľmi rád by som ťa predstavil Öyküiným starým rodičom...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie